Aviotūre Rīga-Bari-Rīga. 8 dienas. 03.09..

Periods:
03.09.2022 - 10.09.2022
€ 490.00 € 550.00 Pasūtīt

 след, но и своим присутствием освятил сам храм.Aviotūre Rīga – Bari – Rīga

Ceļojums 8 dienas. 7 dienas pie jūras

0

06.09.2020. - 13.09.2020.

Ceļojuma cena

- 490,00 EUR. No Rīgas. Vai 730,00 EUR (ekskursijas pakete 8 ekskursijas). 

Cenā ietilpst:

- lidojums Rīga – Bari – Rīga;

- transfērs Lidosta Bari – kempingā – Lidosta Bari;

- rokas bagāža 10 kg (somas izmēri 40 x 30 x 20 cm);

- 7 naktis komfortablā mājiņā (2+1) pie jūras;

- tūristu nodoklis,

Apūlijas reģions līdzinās varavīksnei uz zemes- spilgti zaļi augi, sarkanīgi mālaina augsne, pārsteidzoši skaista jūra, brīnišķīgi saulrieti...

Par Apūlijas vizītkarti tiek uzskatīta tās galvaspilsēta Bari, kur atrodas Svētā Nikolaja bazilika, un arī nelielā pilsētiņa Alberobello ar tās īpašajām “trulli” ēkām, kas iekļautas Pasaules Kultūras mantojuma UNESSCO sarakstā.

Visas hoteļa – rezidences mājiņas, kurās mēs dzīvosim Adrijas jūras krastā, ir aprīkotas ar virtuvi, gāzes plīti un pilnu trauku komplektu, kas ļauj tūristiem neizmantot restorānu pakalpojumus. Aptuveni 100 m attālumā no mūsu dzīves vietas atrodas jūras līcis ar smalku, baltu smilšu pludmali, kā arī jūras produktu tirdziņš.

 


 

                                                                APŪLIJA: ceļojums pa Itālijas papēdi

Rīga - Bari - Monopoli ( 7 naktis 3* kempingā pie jūras) - Kastelāna grotas alas - Alborobello - Matera - Leče - Ostuni - Polinjano-a-Mare - Otranto - Torre Sant'Andrea - Bari - Rīga

Ceļojuma programma:

1 diena. - lidojums Rīga – Bari – Rīga; No Rīgas 8.00.

Lidojums Rīga – Bari ar aviokompāniju Wizzair. Izlidošana no Rīgas 13:10. Ielidošana Bari 15:05. Pārbrauciens uz kempingu. Izvietošanās komfortablās mājiņās pa 3-4 cilvēkiem (2+2) vai pa 2 cilvēkiem (ar piemaksu). Pa ceļam supermārketa apmeklējums.

1 diena. Izbraukuma ekskursija Kastelāna grota + Alborobello. Pusdienas apūliešu gaumē vietējā masērijā. 8 stundas.

2 diena. Izbraukuma ekskursija Matera + Monopoli. 8 stundas.

3 diena. Izbraukuma ekskursija Leče + Ostuni. 8 stundas.

4 diena. Atpūtas diena vai izbraukuma ekskursija Nardo+ Galipoli. 8 stundas.

5 diena. Izbraukuma ekskursija uz Bari un Polinjano-a-Mare. 8 stundas.

6 diena. Atpūtas diena vai izbraukuma ekskursija uz Otranto + Poēzijas grota (grotta della poesia otranto). 8 stundas.

7 diena. Pārbrauciens uz Bari lidostu. Izlidošana uz Rīga ar aviokompāniju Wizzair 15:35. Ielidošana Viļņa 19:20.

Transfērs Viļņa - Rīga. 

Sīkāk par ceļojumu:

1. diena.

Izlidosana no Rīgas lidostas 13:10, ielidošana Bari 15:00

Pārbrauciens un izvietošanās kempingā, kurš atrodas blakus pilsētai Ostuni, jūras krastā. Izvietošanās komfortablās mājiņās pa 3-4 cilvēkiem (2+1) vai pa 2 cilvēkiem (ar piemaksu).

Tiem, kas ciena jūras peldes un niršanu, "Il Pilone" ir ideāla vieta, jo burtiski 100 m attālumā atrodas brīnišķiga balto smilšu pludmale. Pavisam netālu atrodas arī citas pludmales ar smilšainu krastu un nelielam klintīm. Šo vietu ir iemīļojuši daivinga cienītāji no visas Itālijas.

Kempinga “Il Pilone” sastav no mājīgiem ķieģeļu bungalo, kas paredzēti divām, trijām un četrām gultas vietām, pa 1-2 personām istabā un viesistabā. Visi bungalo ir aprīkoti ar gāzes plītīm un virtuvēm ar pilnu trauku komplektu. Tas ļauj tūristiem neizmantot restorānu pakalpojumus, bet gatavot pašiem. Visās mājiņās ir ledusskapis, TV, kondicionieris, autonomā vai centrālā apkure ziemas sezonā, tualete, vannas istaba ar dušas kabīni, veranda ar dārzu. Campinga  teritorijā atrodas divi atklātie baseini, veikals un rotaļu laukumi...

Dažu minūšu gājiena attālumā no kempinga atrodasjūras velšu tirdziņš,kur vienmēr var iegādāties svaigas zivis, kalmārus, astoņkājus, mīdijas un austerres.

2. diena.

Iepazīšanos ar Apūliju mēs sāksim ar aizraujošu ceļojumu uz karsta alām- Kastelāna grotu, kas jau vairākus gadu desmitus ir vienas no visapmeklētākajām vietām Itālijā. Interesanti, ka vairākus simtus gadu vietējie iedzīvotāji lielo caurumu zemē uzskatīja par nolādētu.

Vieta patiešām arī bija bīstama; šeit pazuda lopi, bet nejauši alā iekritušam bērnam vai klaidonim nebija nekādu izredžu izdzīvot. Tā kā atveres dziļumā krājās dzīvnieku līķi, no turienes izdalījās gāze un nepatīkama smaka. Ticīgie cilvēki patiesi domāja, ka lielajā caurumā mīt grēcinieku dvēseles, kas cenšas izrauties no elles.

Pēc zemes iegruvuma izpētes 1938.gadā izrādījās, ka tā nebūt nav bedre, bet karsta kritene 70 metru dziļumā, kas izveidojusies zemūdens straumju rezultātā miljonus gadu atpakaļ. Visā 3 km garās alu galerijas garumā, kas ar laiku kļuva par populāru tūrisma maršrutu, var redzēt stalaktītus un stalagmītus, kuri veido savdabīgas figūras, kas atgādina alabastra kolonnas, baznīcu vaska sveces un pat reālu celtņu kopijas, tādas kā Milānas Doms vai Pizas tornis... Pazemes ekskursijas laikā tūristi iet caur nišām, kurām katrai ir raksturojošs nosaukums: Čūsku koridors, Bezdibenis, Mazā Paradīze, Lielais kanjons utt.

Mūsu pastaiga pa pazemes karalisti noslēgsies alā “Grotta Bianca”- Baltajā grotā, kas tiek atzīta par skaistāko pasaulē.

Neliels pārbrauciens un mēs nokļūstam pasakainajā pilsētiņā Alberobello, kas ir viena no pašām populārākajām tūrisma vietām Apūlijā. Šī vieta ir ievērojama ar 1400 trulli mājiņu kmpleksu.

Trulli mājiņas ir kaut kas īpašs. Tās vairāk līdzinās rūķu nevis parastām dzīvojamajām mājām. Tieši pateicoties Trulli mājiņām Alberobello iekļauta UNESCO pasaules  mantojuma sarakstā 1996.gadā.

Trulli arhitektūru raksturo rindās sastājušos, balti nobalsinātu kaļķakmens ēku sienas, kuras vainago koniski “rūķīšu” jumtiņi, ko klāj pelēkas kaļķakmens plāksnes. Ēkas celtas no kaļķakmens gabaliem bez cementa javas izmantošanas. Namu jumti bieži ir apzīmēti ar reliģioziem, pagāniskiem vai maģiskiem simboliem.

Ir vairāki stāsti par to, kā veidojies šis celtniecības stils. Viens no tiem saista trulli celtniecību ar Tuvajos austrumos populāro kapeņu celtniecības stilu. Otrs stāsts tiek saistīts ar mēģinājumiem izvairīties no nodokļu maksāšanas. Nelietojot javu, mājiņas varēja ātri nojaukt, ja draudēja nodokļu iekasētāju ierašanās.

Alberobello neparastās baltās mājiņas saspiedušās kopā šaurās ieliņās. Te ir gan trulli restorāns gan trulli veikali un pat trulli baznīca.

Alborobello – tā ir pilsēta patīkamai pastaigai un tūristu pirkumiem. “Trulli” ieliņās var iegādāties visdažādākos suvenīrus, ko izgatavojuši vietējie meistari. Tie ir roku darbi: gan lelles gan keramikas izstrādājumi. Un, protams, Apūlijas produkti: sieri,desas, olīveļļa, mājas konservējumi un garšvielas, saldumi, liķieri, viss, ko mēs noteikti nobaudīsim....

Mēs tūristiem piedāvāsim nobaudīt tipiskas apūliešu pusdienas ar pastu, vīnu un dažādām uzkodām. Tas viss notiks vietējā , bijušo muižnieku masērijā. Šis restorāns ir populārs arī starp vietējiem iedzīvotājiem, tāpēc, ja paveiksies, mēs varēsim piedalīties arī kādās vietējās svinībās....

3. diena.

No rīta mēs dosimies uz Materu, kas iespējams ir pati vecāka no mūsdienās apdzīvotajām pilsētām pasaulē. Visvairāk Matera ir pazīstama ar saviem “Sassi”- antīkām mājvietām, kas izcirstas klintīs. “Sassi” tiek uzskatītas par pirmajām cilvēku apmetnēm Apenīnu pussalas teritorijā. Daudzas “sassi' atgādina vienkāršas alas, bet dažās “akmens pilsētas” daļās ielas izvietojušās tieši uz māju jumtiem. 1950- tajos gados Itālijas valdība iedzīvotājus no sassi piespiedu kārta pārcēla uz mūsdienu pilsētu, taču pēdējās desmitgadēs dažas ģimenes ir atgriezušās senajā dzīves vietā. Šodien Materu var uzskatīt par vienīgo vietu pasaulē, kur cilvēki dzīvo tajās pašās mājās, kur viņu senči pirms 9 tūkstošiem gadu. Daudzas sassi tagad pārveidotas par elegantām viesnīcām un restorāniem, bet viss komplekss 1993.gadā tika iekļauts UNESCO Pasaules Kultūras Mantojuma objektu sarakstā.

Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim divus klinšu apmetnes rajonus – Barizano un Kaveozo, ieiesim iekšā kādā no klinšu alu mājām, aplūkosim unikālas klinšu baznīcu freskas, ko savulaik veidojuši senie ikonu mākslinieki no Konstantinopoles.

545. gadā p.m.ē.dibinātā pilsēta Monopoli, ko mēsapmeklēsim dienas otrajā pusē, ir viens no Adrijas jūras populārākajiem kūrortiem Itālijā. Pilsēta ir slavena ar savām reliģiskajām un kulta celtnēm. To lielā skaita dēļ Monopoli tiek saukta par “tūkstots baznīcu pilsētu”. Nosaukums sevi pilnībā attaisno, jo šeit patiešām atrodas lielākais baznīcu, baziliku un dievnamu skaits visā reģionā. Visslavenāka no tām ir Amalfi Sv. Marijas baznīca.

Vietējie iedzīvotāji divas reizes gadā svin Monopoli aizgādnes Madonnas del Madia dienu. Ar viņu saistās viena no senajām leģendām. Kādreiz vietēais bīskaps redzējis sapni , kurā pati Jaunava Marija apsolījusi uzdāvināt bīskapam svēto ikonu, kas pasargās pilsētu no visām likstām. Brīnumu nevajadzēja ilgi gaidīt. Nākošajā rītā ikona atpeldēja uz pilsētu uz plosta, uz kura neviena nebija. Neviens nezina, kā bija patiesībā, bet šis stāsts un ikonas godināšanas svētku tradīcija saglabājušies līdz mūsdienām.

4. diena.

Nākamā mūsu ekskursija būs uz pilsētu Leči, kura tiek dēveta arī par “Dienvidu Florenci” vai “Baroka laikmeta Florenci. Meduskrāsas baznīcu un privātmāju smalkie silueti spilgti izdalās uz zilā debesu fona. Barokālo celtņu rotājumiem tika izmantots "pietra di Lecce" vai "pietra lecceze" - vietējais kaļķakmens, kas viegli padodas apstrādei un laika gaitā iegūst zeltainu nokrāsu. Leči nereti dēvē par zelta pilsētu.

Katedrāles laukuma celtnes šeit veido vienotu ansambli. Taču Leče nav tikai baroka pilsēta. Senās Romas ietekme vēl joprojām redzama pilsētas interjerā. Tas ir gan amfiteātris pilsētas laukumā gan mazais romiešu teātris, gan kolonna, kas noslēdz slaveno Apija ceļu jeb Via Appia...

Pēc Lečes mēs iepazīsimies ar vēl vienu jauku, pasakaini skaistu Apūlijas pilsētiņu Ostuni. Vecā Ostuni ir pilsētas citadele, kas uzcelta kalna galā un joprojām apjozta ar senajām sienām. Ostuni vizītkarte ir mājas, kas līdz pat jumtiem ir nokrāsotas ar kalķu. Viduslaikos ielas un sabiedriskās vietas šajā pilsētā bija ļoti šauras, bet kaļķis , kas šajā apgabala bija pieejams un lēts materiāls, vizuāli piedeva vairāk gaismas gan pilsētai gan arī māju iekštelpām. Bez tam vietējie iedzīvotāji uzskatīja, ka kaļķā dezinficējošās īpašības palīdzēs pasargāt viņu mājokļus no mēra, kas laiku pa laikam plosījās reģionā. Rezultātā viss Ostuni vēsturiskais centrstika nokrāsots baltā krāsā un pilsēta bieži tieka saukta Citta Bianca- Baltā pilsēta. Paši īpašākie tās piemineļi ir katedrāle un pils Palazzo Vescovile. Šaurajās viduslaiku ieliņās atrodas daudzas aristokrātu pilis, kas savulaik piederējušās ievērojamām, slavenām ģimenēm.

Ostuni, kas skaitās Dienviditālijas arhitektūras pērle, ir vērts apmeklēt kaut vienu reizi dzīvē, lai sajustu tās neparasto atmosfēru, ielūkotos tās noslēpumos, nobaudītu tās virtuvi un sajustu šejienes zemes un jūras aromātu.

Vēsturiskais centrs, kas ir saglabājis neskartu viduslaiku plānojumu, ir īsts labirints ar ieliņām, laukumiem,šaurām šķērsieliņām, arkām un greznām kāpnēm, kas apvītas ziediem...

Interesanti, ka pašā turisma sezonas karstumā, kas Apūlijā turpinās līdz pat septembra beigām, Ostuni pilsēta kļūst par reģiona neoficiālo pusnakts “tusiņu” galvaspilsētu. Sākot no 18.00 gar Adrijas jūras piekrasti kursē bezmaksas pilsētas autobusi, kas savāc tūristus no viesnīcām un kempingiem un aizved uz Ostuni, kur jautrība sākas pēc saules rieta.

5. diena.

Galipoli – viena no slavenākajām cietokšņa pilsētām Jonijas jūras krastos, kuru mēs šodien apmeklēsim, ir viena no visvecākajām Apūlijas pilsētām. Tulkojumā no grieķu valodas tās nosaukums nozīmē Skaistā pilsēta. Un tā tas patiesi ir – dzeltenbaltā pilsēta uz spilgti zilā jūras fona vienmēr ir bijusi tūristu Meka, pērle jūras krastā, ko ieskaukj brīnišķīgas ainavas un izcila baroka arhitektūra.

Galipoli dibināja grieķi un ilgu laiku tā bija Grieķijas sastāvā. Vēlāk to iekaroja romieši un ta kļuva par Romas koloniju. Pateicoties savai izdevīgajai atrašanās vietai jūras un sauszemes ceļu krustojumā, pilsēta ir bijusi gan bizantiešu gan normāņu, gan venēciešu un spāņu pakļautībā. Tikai 1860. gadā Galipoli tika iekļauta Itālijas sastāvā. Sv. Agates katedrāle, kurā glabājas bagātīga itāļu meistaru gleznu kolekcija un tiek datēta ar III gadsimtu p.m.ē., grieķu strūklaka, majestātiskā Anžujas – Aragonas pils, tas viss ir tikai maza daļiņa no ievērojamiem objektie, ko var apskatīt pilsētā.

Ne tikai bagātā vēsture un lielais seno pieminekļu skaits, bet arī vietējā virtuve priecē pilsētas viesus.Galipoli ir zvejnieku pilsēta, tāpēc šeit ir liela svaigo zivju un citu jūras velšu izvēle. Noteikti jānomēģina vietējais ēdiens “scapece”. Tā ir zivs, kas marinēta ar etiķi un safrānu un pēc tam apcepta maizes mīkstumā. Visi ēdieni šeit ir ļoti garšīgi, jo tiek gatavoti ar olīveļļu, bet tā šeit skaitās viena no labākajām pasaulē.

Pa ceļam uz Jonijas jūras piekrasti mēs noteikti apmeklēsim seno apūliešu pilsētu Nardo, kas ir pazīstama ar savām senajām baznīcām, kuras rotā bizantiešu mozaīkas, vēsturisko centru ar pašu skaistāko Dienviditālijas barokālo laukumu, grāfa Akvaviva pili, aizsargtorņiem un leģendāro vērša strūklaku. Pēc senas leģendas šis vērsis ar savu nagu norādījis vietu pilsētas dibināšanai.

Nardo ir arī vīnkopības reģiona centrs, kur izgatavo ar spēcīgu dienvidu aromātu piesātinātus sarkanos un rozā vīnus no Negroamaro vīnogu šķirnes, kas aug tikai Apūlijā.

6. diena.

Jau vairākus gadsimtus senā Vidusjūras pilsēta Bari, kur mums šodien plānota ekskursija, pievelk svētceļniekus, jo tieši šeit glabājas Svētā Nikolaja pīšļi. Bet Bari nav tikai kulta vieta, bet dzīva, interesanta, dienvidnieciski viesmīlīga pilsēta, otrā lielākā pēc Neapoles Dienviditālijā. «Ja Parīzē būtu jūra, tad tā varētu būt mazā Bari” - ar patiesu dienvidnieku lepnumu saka vietējie iedzīvotāji. Šis viedoklis ir ļoti tuvs patiesībai, jo gaiss te šķiet piesātināts ar viduslaiku Eiropas pilsētu burvību, bet apskates objektu pārpilnība droši var konkurēt ar Francijas galvaspilsētas vēsturisko centru.

Bari vēsturiskais centrs ir ļoti kompakts, tāpēc mūsu ekskursija nebūs nogurdinoša. Vecpilsētā nedaudz vairāk kā 1 kvadrātkilometra platībā izvietojušās ap 40 baznīcām, ievērojamākās no tām mēs redzēsim pastaigas laikā. Apmeklēsim Sv. Nikolaja baziliku, kur glabājas viņa pīšļi, pieskarsimies brīnumdarītājai kolonnai. Ja ekskursija sanāks ceturtdienas rītā, tad pēc vēlēšanās varēsim piedalīties pareizticīgo Dievkalpojumā.

Pēc tam mēs pastaigāsimies pa skaisto vēsturisko centru, kurš, šķiet saglabājis savu pirmatnīgumu, kā neviens cits kūrorts.

Otrā dienas pusē mēs iepazīsimies ar vēl vienu brīnišķīgu pilsētu – Polinjano-a-Mare, kas atrodas augstu klinšainajā krastā. Gleznainais, klinšu izrobotais krasts, fantastiskā ūdens krāsa, spirgtais jūras gaiss un dienvidnieciskā senatnīguma pievilcība ir šīs pilsētas vizītkarte.

Bez senajiem namiem Polinjano-a-Mare ir arī ievērojami dabas objekti; grotas un klinšu veidojumi, ko caurskalo ūdens. Kādā no grotām ir iekārtots viens no pašiem populārākajiem un slavenākajiem Itālijas restorāniem – Grotta Palazzese, kurš ir atvērts tikai dažus mēnešus gadā.

7. diena.

Noslēdzot nūsu iepazīšanos ar Apūliju, mēs piedāvājam jums ekskursiju uz Otranto – jauku ostas pilsētiņu, kas atrodas pašā Itālijas austrumu punktā Salento pussalā. No 2010. gada Otranto atrodas UNESCO aizsardzībā, un pilsēta ir iekļāvusies kluba “Pašas skaistākās Itālijas mazpilsētas sastavā

Otranto vēsture pārpilna gan ar vareniem gan traģiskiem momentiem. 1480.gada Otranto uzbruka turku iekarotāji un nežēlīgi nocirta galvas 800 cilvēkiem, kuri atteicās pieņemt islamu. Viņu pīšļi joprojām var redzēt pilsētas galvenajā katedrālē. Šajā katedrālē glabājas arī unikāla grīdas mozaīka, ko 12. gadsimtā savācis mūks Pantelemons Ievērojamākie pilsētas objekti ir Aragonas pils, kas uzcelta pēc imperatora Ferdinanda II pavēles, Otranto katedrāle, San Pietro baznīca ar Bizantijas freskām un katakombas Torre Pinta.

Otranto šodiena ir arī mazmazītiņas kafejnīcas, zivju restorāniņi senajās, šaurajas ieliņās un brīnišķīgais līcis Porto Badisco ar aizvēsturisko alu “Grotta dei Cervi”.

Vēl Otranto ir slavena ar savām desmitkilometrīgām smilšu pludmalēm un klintīm, no kurām var nolēkt ūdenī.

Poēzijas grota, ko mēs apskatīsim atpakaļceļā ir vispazīstamākā. Leģenda stāsta, ka kādreiz šeit ir bijis paradums plunčāties mūzai, kuras skaistums bijis iedvesmas avots daudziem dzejniekiem. Patiesībā grota ir izveidojusies Adrijas jūras viļņu iedarbībā – tie burtiski izskaloja šo dobumu, kas kļuva par vienu no skaistākajām un populārākajām peldvietām Itālijas piekrastē. Interesanti, ka grotas sienas klāj uzraksti sengrieķu un latīņu valodās.

Grota Poēzija ir ļoti skaista vieta ar apbrīnojamu enerģiju tā ir liela klints, akmens plato, kura iekšpusē ir dabisks baseins ar īpaši dzidru, tirkīza krāsas ūdeni. Apkārt bezgalīgs jūras plašums un elpu aizraujoši skati. Dodoties šajā ekskursijā, neaizmirsiet fotoaparātus un peldlietas! Ja nu arī jūs nolemsiet pietuvināties Poēzijai?!

Salento pussalā nav iespējams neiemīlēties! Varbūt tāpēc, ka šeit ir pavisam citāda Itālija? Klusa, mierīga, mazliet provinciāla, maģiska, ar neatkārtojamiem saulrietiem un noslēpumainām alām...Tieši šeit sanāk kopā divas jūras – Adrijas un Jonijas, un satiekas Austrumi ar Rietumiem...Neparastais pludmaļu dabas skaistums un daudzveidīgā zemūdens flora ir padarījusi šo vietu par vienu no labākajām Itālijas daivinga un peldvietām.

8. diena.

Pārbrauciens uz Bari lidostu. Izlidošana uz Viļņa ar aviokompāniju Wizzair 15:35. Ielidošana Viļņa 19:20.

P.S. Ekskursiju programmā var būt nelielas izmaiņas

Piemaksa:
- par 2- vietīgu dzīvošanu atsevisķā mājiņā - 100,00 EUR (par 2 personām),

- par 1-vietīgu dzīvošanu atsevišķā istabā - 70,00 EUR,

- opcija Priority -30,00 EUR (15.00+15.00) viena soma 40х30х20 cm +  (55х40х23 cm) rokas bagaža ar svaru līdz10 kg 

- par reģistrēto (nododamo) bagažu ar svaru 20 kg  - 38,00 EUR, (19.00+ 19.00)

- par reģistrēto bagāžu (nododamo) ar svaru 32 kg- 56,00 EUR, (28.00+28.00)

- par dvieļu komplektu apartamentos (1 dušas un 1 kāju dvielis) - 5.00 EUR

Papildus izdevumi (nav obligāti):
- Medicīniskā apdrošināšana - 10 EUR (virs 65 gadiem - 15 EUR)

Pilna ekskursijas pakete (8 ekskursijas) - 240 EUR. Tajā skaitā:

1. Izbraukuma ekskursija Kastelāna grota + Alborobello - 60.00 EUR,

2. Izbraukuma ekskursija Matera + Monopoli - 60,00 EUR,

3. Izbraukuma ekskursija Leče + Ostuni - 60,00 EUR,

4. Izbraukuma ekskursija uz Bari un Polinjano-a-Mare - 60,00 EUR,

- Papildus (pēc vēlēšanās) tiek apmaksātas:  

- pusdienas ar vīnu apūliešu gaumē ~ 18 EUR;

- ieejas biļetes uz Kastelāna grotu ~ 16 EUR (maršruta kopgarums 3 km);

- alu baznīcas Sassi (Matera) + māja alās ~ 6,00 EUR

Papildus (pēc vēlēšanās) tiek apmaksātas:

- izbraukuma ekskursija uz Otranto + Poēzijas grota  (8 stundas) ~ 60 EUR.

P.S. Papildus ekskursijas tiek garantētas, ja grupā ir minimums 13 cilvēki.

 

 

 

 

 

 

WhatsApp
whatsapp
Telegram
telegram
Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas