Francija + Spānija. 7 dienas pie Atlantijas okeāna. 12 dienas. 21.06; 13.09.09

Periods:
21.06.2018 - 24.09.2019
€ 370.00 € 420.00 Pasūtīt

- 12 neaizmirstamas dienas Atlantijas okeāna krastā ar iespēju redzēt Basku zemi, apmeklēt pašu prestižāko Spānijas kūrortu San-Sebastjanu, Eiropas sērfinga galvaspilsētu Biarricu, Francija vīna meku Bordo, uzkāpt Eiropas augstākajā un lielākajā Pilā smilšu kāpā , pabūt vienā no popolārākajiem svētceļnieku centriem Eiropā – Lurdā un apmeklēt ekstravaganto Gugenheima muzeju Bilbao… 


 

Rīga Polija (nakšņošana viesnīcā) – Francija (nakšņošana viesnīcā) – Francijas Atlantijas okeāna piekraste (7 naktis labiekārtotā  4* kempingā okeāna krastā. Spānija) – Sen-Žan-de-Lūza (Francija) – Biarica (Francija) – Pilā kāpa (Francija) – Spānijas Atlantijas piekraste: Ondarribia, Sarauz, Getaria, Zumaia – San-Sebastiana (Spānija) – Po (Francija) – Lurda (Francija) – Parīze  Francija (nakšņošana viesnīcā) – Polija (nakšņošana viesnīcā) – Rīga

 

Apmešana komfortablā kempingā pa 2 cilv. istabā, pa 4 cilvēkiem majiņā
 Izbrauksanas datumi  Pilna tūres cena. EUR Tūres cena ar atlaidi. EUR  Rezervējot līdz 30.11.2018 Piemaksa par SGL viesnīcā(istabā) EUR Papildvieta autobusā. EUR


21.06 - 02.07.2019

13.09 - 24.09.2019

420 370 120 150

 

 

1.diena- Izbraukšana no Rīgas 6.00. Pārbrauciens caur Poliju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā. 
2.diena- Pārbrauciens caur Vāciju, Beļģiju, Franciju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā. 
3.diena- Pārbrauciens uz Atlantijas okeāna piekrasti Francijā – Akviantiju. Iekārtošanās 4* kempingā Ondres-Plage miestiņā, labiekārtotā mājiņā ar virtuvi. Dzīvošana –  2 cilvēki istabiņā, 4cilvēki mājiņā. 
4.diena- Ekskursija uz Biaricu, peldēšanās Biaricas pludmalē.
5.diena- Ekskursija uz Bilbao un Sen-Žan-de-Luzu. Peldēšanās  Sen.Žan –de –Luz pludmalē.
6.diena- Ekskursija uz Pilā kāpu un Bordo. Austeru degustācija. Peldēšanās liedagā pie Pilā kāpas.
7.diena- Atpūtas diena.
8.diena- Ekskursija uz San-Sebastianu. Peldēšanās San-Sebastianas pludmalē.
9.diena- Ekskursija uz Po un Lurdu.
10.diena- Pārbrauciens pa Franciju. Ekskursija pa Parīzi. Nakts viesnīcā.
11.diena- Pārbrauciens caur Franciju-Vāciju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā.
12.diena- Pārbrauciens caur Poliju. Pusdienu pauze. Iebraukšana Rīgā ap plkst. 24.00

 

TŪRES APRAKSTS

1. diena.
Izbraukšana no Rīgas plkst.6.00. Pārbrauciens caur Poliju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā.

2. diena.
Pārbrauciens caur Vāciju, Beļģiju, Franciju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā.

3. diena.
Pārbrauciens uz Francijas Atlantijas okeāna piekrasti – Akvitāniju. Izvietošanās  4* kempingā  Ondres-Plage miestiņā labiekārtotās mājiņās ar aprīkotu virtuvi. Mājiņā 2 istabas, pa 2 cilvēkiem katrā. Līdz okeānam 15-20 min. kājām.

4. diena.
Mūsu atpūtas Francijas Sudraba piekrastē pirmajā dienā esam ieplānojuši ekskursiju uz Biaricu, greznu piejūras klimatisko un balneoloģisko kūrortu. Kūrortu iemīļojuši sērfotāji, jo okeāna dibena reljefs šeit veicina viļņu rašanos. Sērfotāju paradīze – viņi brauc uz šo kūrortu ne tikai no Eiropas, bet visas pasaules.

Siltās Golfa straumes ietekmē Biarica ir ļoti pievilcīga arī pludmales atpūtas cienītājiem. Ja pat karstā vasaras laikā visā Francijas Atlantijas piekrastē ūdens temperatūra nepārsniedz 17 C, tad  Biaricā tā sasniedz pat 25 C.

Biarica ir pazīstama arī kā vieta, kur  atpūtušās vairākas slavenības  un  karaliskās ģimenes. Napoleons III un imperatore  Eiženija  bija tā pārsteigti par šo piejūras burvīgo vietu Basku zemē, ka pat nolēma izbūvēt te savu rezidenci. Sekojot karaliskajai ģimenei, Biaricā apmetās arī vairākas augstu stāvošas personas. Rezultātā līdz šim mazpazīstamais ciematiņš ieguva tik lielu popularitāti visā Eiropā, ka šo vietu sāka dēvēt par pludmaļu karali un karaļu pludmali. 

Kā viena no ievērojamākiem apskates objektiem jāmin Sent-Ežen baznīca.  Pēc imperatores Eiženijas pavēles tā bizantiešu stilā uzcelta 1864.gadā.Tūristu uzmanību piesaista arī Imperatoru kapela un XII gs. uzceltā, XVI gs. atjaunotā Sen-Marten baznīca. Visiem Biaricas apmeklētājiem ir tā retā izdevība  vienlaikus iepazīties ar vairākām senajām kultūrām. Pilsēta atrodas pie pašas  Francijas un Spānijas robežas. Šo reģionu dēvē par Basku zemi un to apdzīvo viena no senākajām tautām, kuras valoda atzīta par Eiropā vecāko.

 Visievērojamākais dabas veidojums Biaricā ir Jaunavas klints (The Rock of Virgin). Uz no visām pusēm jūras apskalotajā augstajā klintī 1865.gadā uzcelta Jaunavas Marijas statuja. To uzskata par jūrnieku aizgādni un jau simts gadus statuja ir visievērojamākā Biaricas atpazīstamības zīme. Rekomendējam apmeklēt arī oriģinālāko pilsētas muzeju – Šokolādes muzeju. Pirmās šokolādes fabrikas Biaricā radās jau pirms 400 gadiem, muzejā apskatāmas senas šokolādes ražošanas iekārtas un dokumenti. Vispatīkamākais šajā ekskursijā – iespēja degustēt dažādus  konditorijas izstrādājumus.

Pēc nopeldēšanās kādā no Biaricas pludmales līcīšiem iesakām nobaudīt vietējo delikatesi – fritētas mīdijas ar dažādām mērcēm un kartupeļu fri. Ļoti garšīgi! 

5. diena. 
Mūsu nākošā ekskursija ir uz Spānijas Basku zemes galvaspilsētu – Bilbao. Pilsētas ekskursijas laikā redzēsim slaveno stikla tiltu, kas ved pāri  Nervionas upei līdz pat pašam Gugenheima muzejam. 1997.gadā arhitekts Frenks Gērijs pabeidzis vienu no slavenākajiem pasaules arhitektūras projektiem jeb drīzāk – šedevriem. Šis arhitektūras gigants – Gugenheima muzejs Spānijā, pārvērta Bilbao pilsētu par starptautisku mākslas mīļotāju un tūristu galamērķi, veicinot arī tās strauju ekonomisko attīstību. Šī metāla ēka, kas līdzinās kosmosa kuģim, kas tikko nolaidies no nākotnes vai okeāna lainerim,  ir kļuvusi par iedzīvotāju pilsoniskā lepnuma neatņemamu sastāvdaļu. Nepaiesim garām arī milzīgajam metāla zirneklim un gigantiskajam sunim, kas izveidots no ziediem. Ja jautājat, kāpēc šajā pilsētā ir tik dīvainas lietas, atbilde ir vienkārša – Bilbao ir izcila avangarda pērle, kas tajā pašā laikā labi kontrastē ar vecpilsētu. Pēc ekskursijas brīvajā laikā iesakām iegriezties vienā no basku galvaspilsētas krodziņiem un nogaršot īstus pinchos un tradicionālo Basku zemes dzērienu – sidru.

Atpakaļceļā franču pilsētiņas San-Žen-de-Lūzas apmeklējums. Šī pilsēta reiz kļuva slavena pateicoties franču karalim Ludvigam XIV- Saules karalim, kas kādā vietējā baznīcā apprecēja spāņu infanti Mariju Terēzi. Interesanti, ka pēc laulībām šīs baznīcas durvis, caur kurām gājuši karaliskie jaunlaulātie, tika aizmūrētas.

Šodien San-Žen-de-Lūza ir rosīga zvejas osta, joprojām notiek tunzivju (tunču) zveja un  mēs  rekomendējam  tās nogaršot kādā no daudzajiem krodziņiem.

Vienlaicīgi San-Žen-de-Lūza ir visai populārs piejūras kūrorts ar lielisku smilšu pludmali un visdažādāko basku tematikas suvenīru veikaliņiem. Šeit mēs atpūtīsimies no ceļa un nopeldēsimies.

6. diena. 
Šodien mums ir  ekskursija uz Pilā kāpu – Eiropas augstāko un lielāko smilšu kāpu, kura stiepjas 3 km gar Atlantijas okeānu. Kāpas platums ir 600 m un augstums 115 m. Uzkāpjot kāpas augšgalā, jums ir garantēti elpu aizraujoši skati pār visu Arkašonas līci un apkārt esošajiem priežu mežiem. Lai uzkāptu pašā kāpas augšgalā būs jāpielieto ne mazums spēku. Tīrās un sīkās smiltis, kas it kā būtu izsijātas caur sietu, ir ļoti viltīgas, jo kāpjot augšā kāpā tā vien liekas, ka nekustamies no vietas un tālāk nemaz netiekam. Taču kopējiem spēkiem mēs varēsim pievarēt kāpu, lai izbaudītu apburošo skatu uz šo brīnumaino veidojumu, ko izveidojusi ne viens cits, kā visuvarenā dabas roka.

Ja kāpa ir pievarēta un nonākam tās otrā – okeāna pusē un skatāmies uz to nedaudz attālinoties no krasta, kāpa liekas kā milzu sniegbalts kuģis. Pārņem neatkārtojamas emocijas – tikai tu, okeāns un kāpa!

Kāpas pakājē būs iespēja iegādāties skaistākos vietējo amatnieku darinātos suvenīrus. Vēlāk – pusdienas zvejnieku ciematā, kur galdā vienmēr tiek liktas viņu slavenākās arkašonas austeres un krevetas, kā arī gardais baltvīns.

Otrajā dienas pusē – pārbrauciens uz Bordo. Šī ir pilsēta, ko nevar raksturot vienā vārdā. Bordo ir Akvitānijas jeb trešā lielākā Francijas reģiona galvaspilsēta, saukta arī par „Mazo Parīzi”, „Dusošo skaistuli” vai „Mēness ostu”. Un kā gan var nepieminēt, ka tā arī ir Francijas vīna galvaspilsēta un iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma objektu sarakstā kā klasicisma arhitektūras pērle. Ak jā, tā ir arī Francijas lielākas universitātes pilsētiņas mājvieta. Bordo pilsētai var atrast neskaitāmi daudz epitetus, kas varētu parādīt šīs vietas skaistumu un nozīmīgumu. Pilsētas ekskursijas laikā pa vēsturisko centru, mēs iepazīsimies ar neoklasicisma stilā izbūvēto Lielo Teātri – Operu, izstaigāsim Parlamenta un biržas laukumus. Kā arī redzēsim vienu no pilsētas simboliem – pilsētas mērijas zvanu torni un Pjēra tiltu, kas pēc Napoleona rīkojuma tika pabeigts 1822. gadā un tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem Francijā, salīdzinot to ar Parīzes tiltiem pār Sēnu, Akvitānas vārti Uzvaras laukumā, 18. gs. beigās uzbūvētais Lielais teātris neoklasicisma stilā un daudz citu arhitektūras objektu. 

7. diena. 
Šodien mums nav agri jāceļas, jo ir atpūtas diena, kuru mēs pavadīsim pie okeāna, baudot okeāna viļņus, sauli un vēju. Bet jābūt uzmanīgiem. Neiesakām peldēties pie vecā dzota, kas pludmalē atrodas vēl no otrā pasaules kara laika. Šeit straume ir ļoti viltīga. Ieiet ūdenī un aizpeldēt ir ļoti viegli, bet atgriezties grūti, atviļņi nes atpakaļ okeānā. Šī vieta atvēlēta sērfotājiem un to ir ļoti daudz. Peldēties atļauts speciālā ar karodziņiem atzīmētā vietā, tur dežūrē arī glābēji un peldēties ir droši.

8. diena. 
Šodien mēs dosimies  ekskursijā uz prestižāko Spānijas kūrortu San-Sebastjanu Biskajas līča krastā. San-Sebastjana atrodas vien 18 km no Francijas robežas Basku zemē un ir pieskaitāma pie vienām no skaistākajām Spānijas pilsētām. Pilsēta izvietojusies jūras līcī, kuras vidū atrodas Santa Klara sala, kas vienlaicīgi ir arī dabisks viļņlauzis, pateicoties tam pilsētas pludmalēs La Končas līča piekrastē okeāna ūdens vienmēr ir rāms un mierīgs. 

San –Sebastjanas kūrorts savu slavu iemantojis tad, kad karaliene Marija Kristīna XIX gadsimta otrajā pusē nolēmusi te pieņemt saules vannas. Karaliene bija tik ļoti iemīlējusi  šo vietu, ka turpmākos gadus uz vasaras atpūtu šeit ieradās ne vien karaliene, bet arī viss viņas galms. 

Šeit mums paredzēta kūrortpilsētas un apkārtējo ainavu apskate gan no autobusa gan kājām. Pēc ekskursijas iesakām apmeklēt La-Mota pili, kas izvietojusies virs pilsēta, pašā Urgulas  kalna galā. No pils mūriem Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz pilsētu un skaisto Biskajas līci. Šeit atrodas arī milzīgā Jēzus Kristus statuja, tā redzama no jebkuras vietas pilsētā.

San-Sebastjanā mēs pavadīsim visu dienu, tā, ka laika pietiks visam – gan jūras peldēm, gan pusdienām un vietējā tirgus un veikaliņu apmeklējumiem..

9. diena.
Pēdējā mūsu atpūtas Akvitānijā dienā dosimies ekskursijā uz senatnīgo franču pilsētiņu Po, tā atrodas Pireneju pakājē. Pirmkārt, Po pilsēta slavena ar to, ka te ir dzimis nākošais Francijas karalis Henrijs IV. Viņa māte bija stingri nolēmusi, ka viņas dēlam ir jādzimst tieši Po. Būdama jau astotajā grūtniecības mēnesī, viņa veica garu pārbraucienu ar karieti, jo ļoti gribēja savu dēlu laist pasaulē tieši šajā pilsētā. Dzemdību laikā viņa dziedājusi, jo bijusi stingri pārliecināta, ka tas palīdzēs Henrijam izaugt tikpat izturīgam un mērķtiecīgam, kā viņa pati. Kad mazulis piedzima, viņa lūpas saskaņa ar tradīciju apslacīja ar vietējo vīnu un apsmērēja ar ķiploku…

Pastaigājoties  Po, varēsim vērot gaumīgos pilsētas bulvārus, no kuriem paveras lielisks skats uz kalnu ielejas dārziem, kā arī kalnu galotnēm, no kurām augstākās pat noklātas ar sniegu cauru gadu. Po Jūs atradīsiet ļoti interesantus veikalus un bodītes, kurās cenas ir ļoti demokrātiskas. Un ja jūs vēlaties iegādāties kaut ko piemiņai no Francijas, tad pērciet to šeit. Vīriešiem savukārt iesakām nobaudīt atdzesētu sidru, kas Po tiek piedāvāts  gluži kā izlejamais  kvass.

Mūsu ekskursija nebūs pilnvērtīga ja neapmeklēsim Lurdu – vienu no populārākajiem svētceļnieku centriem Eiropā. Bez šīs vietas apmeklējuma mūsu ceļojums pa šo reģionu noteikti būtu nepilnīgs. Ik gadu simtiem tūkstošu svētceļnieku pārņem šo svēto vietu, kas atrodas Pireneju pakājē netālu no Spānijas robežas. Pēc Romas katoļu baznīcas avotiem, pirms 150 gadiem vietējā amatnieka četrpadsmit gadus vecajai meitai Bernadettai parādījās Dievmāte. Lurdā noticis ne viens vien dziedināšanas brīnums, tāpēc šī vieta ir un būs viens no lielākajiem Rietumu kristīgās civilizācijas neatminētajiem brīnumiem. Par svētceļnieku saziedoto naudu uzcelts  sanktuārijs Notr-Dam-de-Lurd, svētvieta, kuras sastāvā ir pāvesta Pija Desmitā pazemes bazilika, Rozer bazilika, pseidogotiskā bazilika Superier, svētās grotas, 17 kristāmvietas, Krusta ceļš… Cilvēki  ar fiziskām un dažādām citām kaitēm, vai kas pārcietuši lielas bēdas, uzskata, ka  kontaktējoties ar citiem svētceļniekiem viņu ciešanas mazinās…

Lurda ir slavena arī ar savu cietoksni, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Notre Dame de Lurd. Šeit varēsiet uzņemt lieliskus foto ar Lurdas apkārtni un skaistajiem Pirenejiem. Leģenda vēsta, ka pilsēta ieguvusi savu nosaukumu pateicoties bijušajam cietokšņa īpašniekam, kas VIII gadsimtā pēc Kārļa Lielā karapulku aplenkuma pārgājis kristietībā un  šeit kristīts ar vārdu Lorus. 

10. diena. 
Agra izbraukšana no kempinga. Brauciens caur Franciju. Izvietošanās viesnīcā Parīzes tuvumā.

Pēc izvietošanās viesnīcā piedāvājam autobusa ekskursiju uz Parīzi. Vietējā gida pavadībā mēs gan no autobusa, gan ejot kājām apskatīsim Eifeļa torni, Luvru, Grand Opera, Vandoma laukumu, Orse muzeju un Invalīdu pili ar Napoleona atdusas vietu, brauksim pa Elizejas laukiem, pastaigāsimies Latīņu kvartālā un apmeklēsim Parīzes Dievmātes katedrāli.

Nakts viesnīcā. 

11. diena.
Pārbrauciens caur Franciju, Beļģiju, Vāciju. Pusdienas pauze.

Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.

12. diena.
Pārbrauciens caur Poliju. Pusdienu pauze. Iebraukšana Rīgā ~ 24.00 

 

P.S. Maršrutā ir iespējamas izmaiņas. Ekskursiju kārtība var mainīties. 

 

Tūres cenā iekļauts: 

- Brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju. 
- 4 naktis tranzīta viesnīcās  ar brokastīm. 
- 7 naktis mājīga kempingā pie okeāna. 

 

Papidus ( nav obligāti ) tēriņi: 

- medicīniskā apdrošināšana – 10 EUR ( vecākiem  par 65 gadiem – 15 EUR ).

 

Pilna ekskursijas pakete ~ 190 (205) EUR, bērniem ~ 100 (115) EUR. Tai skaitā: 

- brauciens uz Biaricu ar ekskursiju pa pilsētu ~25 EUR, bērniem ~ 15 EUR; 

- izbrauciens uz Basku zemes galvaspilsētu Bilbao ar ekskursiju pa pilsētu un franču pilsētas San-Žen de Lūzas apmeklējums ~ 40 EUR, bērniem ~ 20 EUR; 

- Dienas izbrauciens gar Akviantijas piekrasti ar Pilā kāpas apskati, zvejnieka ciemata apskati un ekskursiju Bordo pilsētā ~ 45 EUR, bērniem ~ 25 EUR; 

- Dienas izbrauciens uz San Sebastjanu ar ekskursiju pa pilsētu ~ 35 EUR, bērniem ~ 20 EUR; 

- Dienas izbrauciens uz Po un Lurdu ~ 30 EUR, bērniem ~ 15 EUR; 

- ekskursija Parīzē ~ 30 EUR, bērniem ~ 20 EUR; 

 

Papildus jāmaksā: 

Degustācija zvejnieku ciematiņā – arkašonas austeres  ~ 1 EUR ( 1 austere ). 

 

Tūres rezervācijas priekšapmaksa 100 EUR par cilvēku, pilna apmaksa – mēnesi pirms tūres sākuma.

 

Nepieciešamības gadījumā rezervētās tūres datumu iespējams apmainīt.

 

 

 

                                                                                                                                                               15-26.06.2018

 

Наталья

 

Море впечатлений и огромный «багаж знаний»! Восторг от увиденного! Очень хорошая компания путешественников. Спасибо огромное за отдых !

 

Лариса и Александр С.

 

Великолепная поездка! Всё продумано, все мелочи учтены, отличная организация. Что такое удачная поездка? Когда, возвращаясь из путешествия домой, планируешь следующую поездку. До встречи!

 

Александр и Ольга Г.

 

Путешествие охватывает большой участок Франции и Испании, куда из турфирм мало кто добирается. Соотношение (цена-качество) остается вне конкуренции.

 

Екатерина Е.

 

Поездка великолепная.Сам никогда за такое короткое время ничего не увидишь. Дочь, 7 лет, в восторге, выдержала всю дорогу, очень счастлива. Руководитель группы замечательный, знает где, что и как — где поесть, где отановить, цены. Тур очень хороший!!!

 

Галина

 

Поездка мне понравилась, много отличных, позитивных впечатлений. По насыщенности увиденного — зашкаливает. Индивидуально этого никогда не узнаешь. Квалифицированные гиды! Отличная компания. Советы сопровождающего неоценимы. Питались отлично.

 

Влада Г.

 

Мы получили массу положительных эмоций. Понравилась интересная насыщенная программа тура, очередность экскурсий.гид Диана — бесподобна. Впечатлила дружеская, расслабленная обстановка во время всего тура, также повезло с компанией, что безусловно еще больше украсило поездку.

 

Людмила К.

 

В поездки по разным странам я ездила с Петром часто. Маршруты у него все интересные.

Мне всё понравилось.

 

Виталий

 

Замечательные впечатления. Великолепные экскурсии. Интенсивно, оперативно, информативно. Биариц и Бордо, Бильбао и Сан-Себастьян, Гастелугаче и Лурд — просто незабываемо. Хорошая компания — всё что нужнов дорогу.

 

Маргарита Р.

 

Очень познавательный тур, изобилие впечатлений, приятная компания. Спасибо за чудесный отдых!

 

Светлана Л.

 

Поездка замечательная, всё хорошо, много интересного увидели. С погодой повезло, руководитель на своем месте — молодец. Водители — ассы своего дела!

 

Ирина Г.

 

Всё понравилось, руководитель группы замечательный, такое ощущение, что всё было спланировано с точностью до минуты, посмотрели всё самое интересное, огромное спасибо гиду Диане.

 

Александра Г.

 

Всё понравилось! Больше всего понравился город Бильбао и Дюна. Когда забрались на Дюну, получили такой кайф! Посмотрели все интересное и важное. Гиды все были хороши, но огромное спасибо гиду Диане.

 

Игорь И.

 

Понравилось всё. Хотелось бы еще 2 дня отдыха.

 

Елена, Галина, Татьяна

 

Впечатление от поездки отличное, экскурсии все насыщенные. Очень впечатлила экскурсия к Дюне -де-Пила и остров Гастелугаче. Очень хорошие и интересные гиды, особенно Диана. Кемпинг удобный и рядом с океаном. Группа дружная. Спасибо водителям и руководителю Петру за красивые места. Ищите новые напрвления, мы с вами. Удачи!

 

Валентин Г.

 

Прекрасно, познавательно, интересно, удобно, доступно по цене и сложности.

 

Дарья Ж.

 

Отличное сочетание экскурсий и пляжного отдыха, прекрасные виды, отличная программа по нестандартным туристическим местам.

 

Валентин Ж.

 

Замечательный тур. Очень продуманы поездки и их график. Созданная атмосфера в поездке заставляет задуматься о следующей. Все просто прекрасно — весело, легко и увлекательно.

 

Татьяна Р.

 

Для меня это прекрасная обзорная поездка по региону, куда никто из турфирм не предлагает туры. Сравнить не с кем. Было все: и города, и пляжи на Атлантике, и местная кухня с дегустацией.

                                                                                                16-27.06.2017

Сергей и Диана П.

Хороший тур. Дорога длинновата, но терпимо. Все экскурсии понравились. Есть время на все. Кемпинг уютный. В соотношении цена-качество тур отличный. Нам понравилось.

Владимир С.

Прекрасная поездка, все было хорошо. Хочу выразить благодарность гиду, все понравилось.

Турист

Не смотря на длительную дорогу, поездка удалась. Очень красивые города, экскурсии удачные. Посмотрели очень много. Незабываемые города со своим колоритом, архитектурой и историей. Спасибо, удачи!

Вера В.

Удачный маршрут — новые знания, впечатления о быте, исторических достопримечательностях, встреча с океаном, проверка своих туристических сил. Понравилось, что все выверено, разнообразно, логично. Большое спасибо всем, кто работал в поездке — водителям, гидам, руководителю, молодцы!

Лариса Г.

Я осталась очень довольна. Очень понравилось в Сан-Себастьяне. И в Париже было очень комфортно и очень интересная экскурсия. Спасибо вам!

Сергей В.

О поездке:

  • четкая организация;

  • хорошие водители и удобный автобус;

  • интересный маршрут;

  • хорошее завершение Парижем.

Можно добавить еще один день отдыха у океана.

Турист

Все очень понравилось. Хорошая организация поездки, великолепные экскурсоводы, красивейшие города. Приятно, что было запланировано купание во время экскурсий. Большое спасибо Петру и водителям.

Татьяна Я.

Впечатлили все города Франции и Испании. Океан и пляжи — восторг! Огромное спасибо водителям и Петру.

Марина и Валерий В.

В общем впечатления положительные. Место проживания экопозитивное, океан с его волнами — чудесный. Супер экскурсии в Биарице и Сан-Себастьяне.

Турист

Очень интересные и познавательные экскурсии в поездке. В больших городах предпочтительнее использовать автобусно-пешеходный формат экскурсий.

Турист

Поездка впечатляющая, экскурсии интересные все.

Светлана и Алина

Поездка замечательная! Океанские волны смывают все шероховатости, возникающие в процессе поездки. Все очень интересно и познавательно. Удачи и новых идей и туров!

Аня С.

Все очень круто! Тур интересный и водители очень хорошие. В начале я жалела об этой поездке, но когда приехала, мое мнение изменилось. Гиды были замечательные у нас! Мне хотелось подольше побыть у Атлантического океана.

Турист

Петр! Спасибо за поездку! Благодарность водителям — профи. Самые интересные экскурсии — это Париж, Лурд и на дюну.

Людмила С.

Впечатлений очень много, все хорошие.

Галина А.

Океан очень понравился, наверное лучший берег по чистоте. Хорошие впечатления о Франции и Испании, отзывчивые люди, хорошие цены, много леса, чистый воздух.

Татьяна Ц.

Увидела океан и проехала всю Европу! Увидела Париж!!! В восторге от Бильбао, Сан Себастьяна, Биарица, Лурда, дюны... Очень красивые с многообразной архитектурой города. Чистые. Получила удовольствие. Очень понравился Сен Жен де Луз и пляж именно там!!!

Водителям благодарность, помогали с вещами, в салоне чистота. Особое спасибо за организацию этого тура!

2016

Марина

Интересный маршрут. Атлантическое побережье потрясло,середина сентября-хорошее время для посещения этого региона,уже не так жарко,да и в автобусе передвигаться комфортно. Спасибо Оле гиду и замечательным водителям.

Виктор и Ольга

В целом- положительные впечатления. Очень понравились Бильбао и Сан-Себастьян,но было мало свободного времени. Спасибо за работу водителям и гиду.

Виталий и Ирина

Поездка увлекательная,спасибо за Париж!!! Благодарим наших водителей и гида!

Нина и Татьяна

Впечатления о поездке очень позитивные. Благодарность за внимательное и чуткое отношение к нам со стороны групповода и водителей. Все грамотно продумано,организовано. Маршрут замечательный. К завершению поездки переполняют эмоции от увиденного и услышанного. Сан-Себастьян и Париж-супер!!! Во время всей поездки ощущение безопасности и комфорта. Искреннее спасибо вашему коллективу за организованный для нас отдых!Словом, до новых встреч!

Галина

Интересно,содержательно,познавательно (очень!!!) Спасибо всем,особенно Ольге.

Турист

В целом поездка понравилась.

Хочется особенно отметить шофера Карлиса. Профессионал высокого класса и галантен,всегда в хорошем настроении.

Ольга

Поездка оставила хорошее впечатление:интересная по содержанию,четкая по организации. Спасибо!

Благодарю Карлиса за прекрасное муз.сопровождение всего тура-это создавало особое настроение!

Нина

Самые хорошие впечатления и эмоции.

Спасибо гиду Ольге и водителям-они молодцы!

Игорь и Елена

Интересный тур.Неплохая организация экскурсий.Тяжело дался транзитный переезд без экскурсий.

Андрей

Эпитеты только превосходные. Жаль только,что быстро закончилась поездка. Отдельное спасибо Ольге за чуткое отношение к людям.

Туристы

Спасибо за экскурсии и поездку!

Марина

Впечатления замечательные! Экскурсия по Парижу очень удачная.Спасибо огромное нашему руководителю группы Ольге.

Алла

Поездка очень интересная. Экскурсионная программа разнообразная,включающая как исторические,так и природные объекты. Увидели новые красивые города и впечатлены знакомством с океаном.

Благодарность водителям Янису и Карлису-настоящие профессионалы. Групповод Ольга справлялась со своими обязанностями хорошо.

Надежда

Спасибо за хорошую поездку,за внимание гиду и водителям. Все было отлично!

Alda

Brauciens patika. Patikami,ka atšķīrās no citu firmu piedāvājumiem.

Tūristi

Kopuma labs.Paldies par Parīzi!

Ļoti patika.

Foto galerijas
EE Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas