Francijas dienvidi. Langedoka un Russiljona. 7 dienas pie jūras. 12 dienas. 20.06; 29.08.2019.

Periods:
20.06.2019 - 09.09.2019
€ 370.00 € 430.00 Pasūtīt

 

Francijas dienvidi. Langedoka un Russiljona, Provansa. 7 dienas pie jūras. 12 dienas

Kataru zeme..  Dzīvošana  kempingā pie jūras Francijas dienvidos. 

12 neaizmirstamas dienas krāšņajā Vidusjūras krastā ar iespēju apmeklēt noslēpumainos Pirenejus un kataru pilis augstu kalnos, Salsas fortu un apbrīnojamo Aviņonu, pašu lielāko viduslaiku Karkasonas cietoksni un skaisto Vidusjūras pilsētu Koliūru, pašu augstāko saglabājušos seno romiešu akveduktu un brīnumaino Francijas pilsētu Vilafrance-de Conflent.


 

Rīga Polija (nakts viesnīca)  Nirnberga* – Francija (nakts viesnīcā)  Arla* Le-Bo-De Provansa*   Francijas dienvidu Vidusjūras piekraste (7 naktis labiekārtotā kempingā pie jūras)  Salsas forts (Francija)  Koliūra Karkasona  Lastūras pils Perpiņāna Libērijas forts (Francija) – Vilafranse-de-Conflent  Grotas Grandes Canalettes Kataru pilis: Pilorāna, Keribusa Barselona* (Spānija)  Monsegura (Francija) Fua (Francija) Pont-Du-Gard  Aviņona (Francija)  Francija (nakts viesnīcā)  Polija (naks viesnīcā)  Rīga

12 dienu aizraujoša autobusu tūre

                                Apmešanās komfortablā kempingā pa 2 cilv. istabā,  pa 4 cilv. majiņās ar visām ērtībām
Izbraukšanas datumi  Pilna tūres cena. EUR

Tūres cena ar atlaidi. EUR

 Rezervējot līdz 31.12.2018

Piemaksa par SGL

viesnīcā (Istabā) EUR

Papildvieta autobusā . EUR
20.06 - 01.07.2019.
29.08 - 09.09.2019.
420 370 EUR  120 150

TŪRES APRAKSTS:

1.dienaIzbraukšana no Rīgas 6.00. Pārbrauciens caur Poliju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā.

2.diena. Brauciens caur Vāciju, Franciju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā. Atkarībā no laika ceļā ir iespējama papildus ekskursija Nirnbergā.

3.diena. Pārbrauciens un iekārtošanas 4* kempingā pilsētiņā Canet-en-Roussillon. kur visu turpmāko nedēļu pavadīsim Vidusjūras Francijas piekrastē. Iekārtošanās kempingos, kas paredzēti dzīvošanai no 4 – 6 cilvēkiem mājiņā (2+2, 2+1+2, 2+2+2/ 1-2 cilvēki istabiņā). Katra mājiņa ir aprīkota ar dušu, tualeti, virtuvīti ar plīti un pilnu trauku komplektu, kas ievērojami samazinās jūsu maltīšu izmaksas.

Atkarībā no laika ceļā ir iespējama papildus ekskursija Arlā (Provansa) vai La-Bo-De-Provansas - viena no skaistākajiem Francijas ciematiem apskate.

4.diena. Ekskursija uz Salsas fortu un Koliūru.

Salsas forts, kas līdzinās milzīgai smilšu pilij uz apkārtējo vīnadārzu fona, ir tiešām iespaidīgs cietoksnis. 15.gs. šo cietoksni uzbūvējuši katalānieši, taču vēlāk to piesavinājās franči. Forts apsargā šauro aizu starp kalniem un Vidusjūras lagūnām, tā masīvie mūri un apaļie torņi ir izcils spāņu militārās arhitektūras paraugs. Ja nav vēlēšanas apmeklēt cietoksni no iekšpuses, tad vienmēr ir iespēja tam apiet apkārt. Protams, var arī paviesoties vīna pagrabiņā un nogaršot šī reģiona visiem zināmo muskatvīnu.

Tālāk mūsu ceļi vedīs uz romantisko piejūras ciematu – Koliūru. To raksturo ciprešu apēnotie nami ar košo apmetumu un spilgtos toņos krāsotās zvejas laivas, kas mirdz jūras gaismā. Šo visu apburošo skatu vēl rotā varenais karaļa celtais cietoksnis uz Pireneju kalnu fona. Ne velti šo vietu bija iecienījis Anrī Matiss un citi mākslinieki, kuri savu nevaldāmo eksperimentu un spilgto toņu dēļ tika iesaukti par fovistiem. Bruģētajās ieliņās tagad rindojas mākslas galerijas un suvenīru veikali. Nesteidzīga atpūta un kārtīga bohēmas deva Jums būs garantēta.

Šajā pilsētiņā mēs arī papusdienosim. Mūsu rekomendācijas - nobaudīt mīdijas ar vīnu.

5.dienaEkskursija uz Karkasonu- Lastūras piliīm.

Šodien mūsu ceļi vedīs uz Pirenejiem jeb seno Oksitāniju – zemi ar bagātu katariešu vēsturi, nocietinātajām pilīm, spožo sauli, augstajiem kalniem un neskaitāmajiem vīna dārziem.

Langdokas–Rusijonas reģions ir mūsu maršruta pamats, jo šajā teritorijā mājo katariešu noslēpumi un mistērijas. Katarisms bija valdošā reliģija viduslaikos visā dienvidrietumu Francijā un Spānijā. Katarus raksturoja kritiska attieksme pret Katoļu baznīcas negācijām, viņi uzskatīja, ka materiālā pasaule reprezentē tikai ļaunumu. Lai simbolizētu viņu augsto garīgumu, kataru kulta celtnes atradās kalnu galos vai augstu virs jūras līmeņa. Aragonas Peters II dedzīgi vēlējās anektēt šo katariešu reģionu, kā rezultātā izvērtās krusta karš pret katariem. Šis karš aizsāka nežēlīgu slepkavošanu un spīdzināšanu, kas ilga vairāk kā gadsimtu.

Šodien mūsu plānā ir vēstures grāmatas izzināša Karkasonā. Tā ir mazpilsēta-cietoksnis, kuru arī bija iemīļojuši katarieši. Pilsēta, kuru reiz bija dibinājuši romieši, vairāk gan atgādina pasaku grāmatu, vidusslaiku elpa un pagātnes ēnas te nav zudušas it nemaz. Karkasonas cietoksnis izskatās iespaidīgi – ar saviem 52 torņiem un diviem aizsargvaļņiem tas tiek uzskatīts par vienu no lielākajām militārajām būvēm Eiropā.

Pēcpusdienā mūsu ceļi vedīs uz vēl kādu unikālu vietu – Lastūru. Šeit, 300 metru augstajās klintīs, atrodas četri unikāli cietokšņi, kuros jau no 13.gs. aktīvi darbojās katari. Arī Jums būs iespēja izzināt šo cietokšņu stāstus, redzēt brīnumainas ainavas un ieelpot svaigo kalnu gaisu.

Šodien mūsu ceļi vedīs uz Pirenejiem jeb seno Oksitāniju – zemi ar bagātu katariešu vēsturi, nocietinātajām pilīm, spožo sauli, augstajiem kalniem un neskaitāmajiem vīna dārziem.

6.diena. Ekskursija uz kataru pillīm Pilorānu un Keribusu.

Katariešu pilis reiz bijuši fantastiski cietokšņi, kas piederējuši lielkungiem. Īpaši labi saglabājušās ir Pilorānas un Keribusa pilis, kuras arī mēs šodien apmeklēsim. Šīs vietas arī bija pēdējās, kur no 1230. – 1240. gadam patvērušies katarieši.

Ceļš, metot cilpas starp kalniem, aizved mūs uz Piloranas pili, kura gluži kā akmens kronis vainago četrsimtmetrīgo klinšu smaili. Uz nepieejamo pili caur priežu mežu ved diezgan stāva, līkumota, akmeņaina taciņa, kuru tomēr var pievarēt katrs tūrists.
Keribusa pils, kura atrodas 728m augstā kalnā, bija katariešu pretošanās pēdējais balsts, kurš krita cīņās pret krustnešiem 1255.gadā.

No daudzstūrainā galvenā torņa, kura iekšienē atrodas eleganta gotiskā stila zāle, paveras elpu aizraujošs skats uz Rusiljonu, Pirenejiem, Korbjēru un Vidusjūru.

Līdz pilij mēs brauksim ar autobusu. No autobusu stāvvietas līdz pils ieejai ir apmēram 10 minūšu gājiens pa ērtu celiņu.

Pa ceļam uz piekrasti mēs pieturēsim pie vīnu veikala – kooperatīva ar pireneju vīniem, kur mums būs iespēja nodegustēt un iegādāties šos sevišķos vīnus.

7.dienaAtpūtas diena.

8.diena. Ekskursija uz pilīm Monsegur un Fua vai uz Barselonu.

9.diena. Ekskursija uz Vilafranse-de-Conflent, Libērijas forts.

Pēdējā dienā, kad viesojamies ciemos Kataru zemē, apmeklēsim apburošu vietu ar nosaukumu Vilafranse-de-Conflent. Vilefranša ir 11.gs. veidota viduslaiku pilsētiņa, kas atrodas pašā Pireneju sirdī. Tā ir klasificēta kā viens no “Skaistākajiem ciemiem Francijā” un ir arī iekļauts UNESCO Pasaules sarakstā. Augstu virs aizas atrodas arī Fort Liberia, ko 17.gs. uzcēlis Vobāns. Cietoksnis tika uzbūvēts stratēģiski izdevīgā vietā, jo no tā var redzēt visus trīs ceļus, kas ved uz Vilefranšu. Starp nocietinājumiem, ciematiņa šaurās ieliņas ir mājvieta vietējiem amatnieku darinājumu un gleznu veikaliņiem. Pēcpusdienā mēs atgriežamies atpakaļ kempingā, lai izbaudītu pēdējos saules un jūras pieskārienus.

Vilafranse-de-Conflent un tai blakus esošās grotas Grandes Canalettes ir viena no brīnumainākajām Dienvidfrancijas vietām. Ja pilsēta ir nocietinājums, kas praktiski nav mainījies tūkstots gadu laikā, tad grotas ir kā ģeniāla skulptora mākslas darbs. Mūzika un efektīgs apgaismojums kopā ar neparastajām dabas formām rada grotās sirreālistisku ainu – vesela gaismas mūzikas izrāde, kam pasaulē nav analoga.

10.diena. Akvedukts Pont-du-Gard. Ekskursija Aviņonā. 

Agrā izbraukšana no kempinga. Pārbrauciens uz vienu no tūristu apmeklētākajiem objektiem Francijā akveduktu Pont- du- Gard. Tā garums ir 275 metri, augstums 47 metri. 1985. gadā akvedukts Pont-du-Gard ir iekļauts Vispasaules Kultūras mantojuma UNESCO sarakstā.

Upē zem tilta var peldēties.

Dodamies ceļā uz pilsētu, kas ir ierakstīta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā – Aviņonu, Francijā. Pilsēta, kas atrodas Ronas upes ielejā bieži vien tiek dēvēta par “pāvestu azoti”, jo katoļu šķelšanās laikā šeit uzturējās pāvesti un pāvestu pretinieki. Līdz pat 17. gadsimtam Aviņona bija ievērojamākais reliģijas un kultūras centrs reģionā. Interesanti, ka tieši šeit atrodas arī viena no pasaulē lielākajām viduslaiku celtnēm – pāvesta Benedikta pils. Savukārt mūsdienu Aviņona ir īsts mākslas centrs, gandrīz katrā ieliņā iekārtotas mākslas galerijas, izstāžu zāles, kas darbojas līdz pusnaktij. Tāds ir dienvidnieku dzīves ritms.

Mēs dodamies talāk. Nakts viesnīcā.

11.diena. Brauciens cauri Francijai, Vācijai. Nakts viesnīcā.

12. dienaBrauciens caur Poliju. Pusdienu pauze. Iebraukšana Rīgā ~ 24.00

P.S. Maršruta ir iesējamas izmaiņas. Ekskursiju kārtība var mainīties.

Cenā iekļauts:
Brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju. 4 naktis viesnīcā ar brokastīm, 7 naktis mājīgā kempingā pie okeāna.

Papildus ( nav obligati ) tēriņi:
Medicīniskā apdrošināšana – 10 EUR ( vecāki par 65 – 15 EUR);

Pilna ekskursijas pakete - 160 (175) EUR, bērniem - 70 EUR. Tajā skaitā:

- Izbraukums uz Salsas cietoksni un Koliūru - 25 EUR, bērniem - 10 EUR;
- Ekskursija uz Karkasonu un Lostūras pilīm - 40 EUR, bērniem - 25 EUR;

- Ekskursija uz pilīm Monsegur un Fua (vai uz Barselonu) - 40 EUR, bērniem - 25 EUR;

- Ekskursija uz kataru pilīm: Pilorāna, Keribusa - 35 EUR, bērniem - 20 EUR;
- Izbraukums uz Villefranche-de-Conflent, Libērijas fortu un grotas Grandes Canalettes - 25 EUR; bērniem - 15 EUR.
- Ekskursija uz Avinjonu - 10 EUR, bērniem - 5 EUR;

*Papildus ekskursijas (nav iekļautas ekskursiju paketē):

- Iespējamā ekskursija Nirnbergā – 10 EUR, bērniem – 5 EUR;

- Iespējamā ekskursija Arlā – 10 EUR, bērniem – 5 EUR.

P.S. Pilnu ekskursiju paketi var iegādāties, pērkot ceļojumu, vai atsevisķi. Pērkot pilnu ekskursiju paketi, atlaide 15 EUR.

Atsevišķi jāiegadājas ieejas biļetes muzejos, pilīs, grotās...

Ieejas biļešu cenas:

- Salsas cietoksnis ~ 7,50 EUR (pieaugušie), 4.50 EUR (bērni 6-15 gadi), 6 EUR (grupā vairāk kā 15 cilvēki);

- Lastūras pilis ~ 6 EUR (pieaugušie), 3.50 EUR (bērni 6-15 gadi), 5 EUR (grupā vairāk kā 15 cilvēki);
- Pilorāna pils ~ 5 EUR (pieaugušie), 3 EUR (bērni 6-15 gadi), 4 EUR ( grupā vairāk kā 10 cilvēki);
- Keribusa pils ~ 5.50 EUR (pieaugušie), 3 EUR (bērni 6- 15 gadi), 4 EUR (grupā vairak kā 20 cilvēki). Audiogids pilī 4 EUR (katrs otrais audiogids par brīvu);
- Bo pils ~ 10 EUR (pieaugušie), 8 EUR (bērni 7-17 gadi, studenti), 8 EUR ( grupā vairak kā 20 cilvēki) + bezmaksas audiogids pilī.

 

 

Ангелина Б.

Поездка очень понравилась.Гид рассказывала очень интересно,водители тоже очень хорошие. Претензий нет. В туре все было замечательно.Хотелось бы чуть больше свободного времени после и вне экскурсий. В целом вся поездка произвела позитивное впечатление.
 

 

Турист

Очень понравилась программа поездки-насыщенная,интересная.Замечательный гид (руководитель группы),с ней очень интересно было путешествовать,мы получили очень много информации о тех местах,в которых побывали.Понравились местные гиды и отельное спасибо водителям.Понравилось и место расположения кемпинга,рядом с морем.

Из замечаний-очень мало свободного временив Барселоне.

Ах,эти замки в Пиренеях

От них захватывает дух!

Мы лезли в горы,мы потели

Мы наслаждались красотой.

Там так прекрасно,так чудесно

Там-неземная красота!

Вы побывайте там,друзья!!!
 

 

Турист

Довольно хорошо все было,гиды рассказывали истории и легенды,все о традициях.Было мало времени на отдыхе.
 

 

Турист

Организация-отличная

Объем подаваемой информации-достаточен

Турист

Все по программе было прекрасно.Гиды интересны.RESPECT/Решает проблемы по мере их поступления-быстро,четко и деликатно.Расположение кемпинга-прекрасное,проживание не комфортно-не каждый способен быть коммуникабельным.
 

 

Марина Б.

Программа поездки составлена отлично.Экскурсии очень интересные.Местные гиды отличные.Наши водители просто Шумахеры.Гид прекрасно все организовывала и находила компромиссы в нашем турколлективе.Хотелось бы больше свободного времени на экскурсиях в Барселоне,Авиньоне и Нюрнберге.Хорошие гостиницы в Польше.В общем тур очень интересный.
 

 

Турист

Понравилось все - экскурсионная программа и отдых.Спасибо! Все соответствует заявленному плану. В целом понравилось.
 

 

Татьяна Ц.

7 дней у моря пролетели как один день!В хорошей компании и красивом месте.Кемпинг замечательный,пляж тоже.Все недалеко,можно сказать рядом.Экскурсии -прекрасное дополнение.Игнорировать их не стоит,особенно впечатлили замки.
 

 

Турист

Спасибо за Францию,не смотря на (изредка)непогоду -обогрела,удивила и опять порадовала!Все гиды молодцы.Спасибо также нашим водителям.
 

 

Людмила и Оскар

Впечатления хорошие,водители опытные,гид давала исчерпывающую информацию.Очень хороший кемпинг.Программа интересная и разнообразная.Хотелось бы увеличить время пребывания в Барселоне и Нюрнберге.
 

 

Татьяна Н.

Поездку назвала бы культурно-просветительной и за подготовленную работу и проведение-10 баллов.

Дальняя дорога,рекомендую второе место.
 

 

Лариса Е.

Удивительное чувство радости и вдохновения,когда взбираешься на вершины к замкам,чего я не ожидала.Гид в Нюрнберге увлекательно ведет экскурсию.В Авиньоне тоже интересно,много материала.Гид-профессионал,быстро и конструктивно принимает решения,много рассказывает.Внимательна и доброжелательна.Кемпинг,в котором мы жили хорош тем,что там есть магазинчики,где можно приобрести фрукты и другие продукты,пляжные принадлежности.Прекрасно,что можно купить свежий,хрустящий хлеб.Есть возможность выбора свежих морепродуктов,рыбы,сыров.Можно приготовить прекрасный ужин и наслаждаться,сидя на веранде,запивая вином.Прекрасное море и променад на набережной.Маленькая спальная комната-это не так важно,площади хватает.Самая высокая оценка по бюджетным ценам.Все есть и прачечная,и парикмахерская и кафе,и недалеко море.Спасибо.
 

 

Турист

Поездка понравилась.Отличный кемпинг.Очень хорошие экскурсоводы(Барселона,Нюрнберг).Отличные водители.Хорошие гостиницы в Польше.
 

 

Владимир К.

Экскурсии отличные,только времени мало свободного.Кемпинг замечательный,море-обалдеть.
 

 

Турист

Поездка хорошая.Понравились экскурсии в Барселону,Авиньон,Нюрнберг.Увлеченные гиды,знающие свою работу,прекрасно владеющие информацией.Водители прекрасные.Кемпинг превзошел все хорошие ожидания.Я на все экскурсии не ездила,хотелось отдохнуть на море.Хорошо,что был выбор,а не «обязаловка».
 

 

Алекс (Эстония)

Поездка была очень интересной.Насыщенная программа,как и сказал гид.Красивый вид с замков.Водители хорошие и гиды интересные.Я бы добавил на час больше свободного времени.
 

 

Клафика П. (Эстония)

Впечатления в общем положительные,особенно понравился Вильфраннс.В Барселоне было мало свободного времени,все бегом.Работа местных гидов очень впечатлила,без лишних мелких фактов,которые все равно не запомнить.Спасибо гиду и водителям за хорошее отношение к группе.,проблемы,возникающие в дороге разрешались быстро.Сам кемпинг был нормальным.
 

 

Эрика Т.

Все очень понравилось.Все гиды профессионально провели экскурсии.Увидела и узнала очень много о Франции.Разочаровала погода.
 

 

Сергей и Вероника Б.(Эстония)

Экскурсии замечательные.Организация на уровне.Гид и водители-профессионалы.
 

 

Андрей П.

Очень познавательно(но утомительно);профессиональная работа местных гидов.Молодцы наши водители и гид (внимательное отношение к туристам).В целом эмоции положительные (4+) из 5 за нехватку свободного времени в Барселоне,Нюрнберге и Каркассоне.
 

 

Турист

Поездка понравилась,особенно страна Катаров,море,замки,природа.Очень понравилась Барселона,но маловато времени.Местные гиды работали очень хорошо.
 

 

Турист

Насыщенная,познавательная,организованная,интересная поездка.

Большое спасибо водителям автобуса за отзывчивость,скромность и отличную работу.

Благодарю за организацию столь интересного маршрута и возможность проследовать им.

Спасибо за интересную поездку!
 

Наталия Ю.

Интересно, хорошая группа, корректный руководитель. Очень хорошие экскурсии!

Отличные пляж и море!

 

Ульяна К.

Получила массу впечатлений и удовольствия. Маршрут прекрасный.Во время путешествия всегда было приподнятое настроение, с ним и усталость не чувствовалась.Моя благодарность гиду и водителям.

 

Людмила Ф.

Необычное впечатление,понимаешь,что есть так много прекрасных мест! Все было замечательно. Спасибо!

 

Владимир П.

Прекрасный тур! Его ценность в том,что мы посетили многие места, которые не включаются в традиционные туры.

 

Анна Д.

Мне очень понравились замки Ластур и Каркасон. С высоты птичьего полета открывался незабываемый вид -аж дух захватывало! Всем советую этот тур! :)

 

 

Foto galerijas
EE Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas