Hevīzas ezera noslēpumi: sapņi piepildās! 7 dienas. 28.04-17.11.2019

Periods:
28.04.2019 - 23.11.2019
€ 310.00 € 410.00 Pasūtīt

-  Autobusa tūre – 7 dienas. 

- Bez nakts pārbraucieniem.

Ceļojums tiem, kas vēlas dzīvot ilgi un laimīgi. Atpūtīsimies un iepazīsimies ar unikālajiem Ungārijas kūrortiem. Atpūta labākajā Ungārijas kūrortā – pie radona ezera Heviza, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +23-28°C 

Jaunums! 2018.gadā tūristiem būs brīnišķīga iespēja dzīvot pašā Hevīzas pilsētas centrā, vienā no labākajām un populārākajām pilsētas viesnīcām “HUNGUEST HOTEL PANORAMA”, kura atrodas burtiski dažu minūšu gājiena attālumā no ezera. Viesnīca ar slēgtu un apsildāmu gaiteni ir savienota ar Sv. Andreja Reimatoloģijas slimnīcu un Medicīnas veselības centru. Salīdzināšanai: cena 2017. gada oktobra beigās par 1 diennakts uzturēšanos viesnīcā “Panorāma”1 cilvēkam 2- vietīgajā numurā ar iekļautu tūristu nodokli sasniedza 92 EUR, bet 1 - vietīgajā numurā – 108 EUR diennaktī.

 

 

                   


 

Hevīzas ezera noslēpumi: sapņi piepildās! 

Rīga - Polija (nakts viesnīcā) - Bratislava (Slovākija) – Heviza (4 naktis 3* viesnīcā. Brokastis un vakariņas. Ungārija) - Hevīza ezers (Ungārija) - Kestheja (Ungārija) - Budas templis (Ungārija)  - Šumegas cietoksnis (bruņinieku turnīrs + pusdienas viduslaiku stilā. Ungārija) - Badačoņa (Vīna pagraba apmeklējums un degustācija. Ungārija ) - Tihaņas pussala (Ungārija) - Balatonfureda (Ungārija) - Polija (nakts viesnīcā) - Rīga

  3* viesnīca, brokastis un vakariņas iekļautas  
Izbraukšanas datumi. 2019. Pilnā tūres cena, EUR
Tūres cena ar atlaidi, ja rezervē līdz 31.12.2018, EUR
Piemaksa par SGL, EUR
         28.04 – 04.05.            410                                        330                 70
         26.05 – 01.06.            410                                        330                 70
         23.06 – 29.06.            410                                         330                 70
         08.09 – 14.09.            430                                        330                 70
         22.09 – 28.09.            430                                        330                 70
         06.10 – 12.10.            410                                        330                 70
         20.10 – 26.10.            410                                        330                 70
         03.11 – 09.11.            410                                        310                 70
         17.11 – 23.11.            410                                        310                 70

 Ceļojuma programma:

1. diena.  Izbraukšana no Rīgas - 6.00. Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Pieturvieta pusdienām. Nakšņošana viesnīcā.

2. diena.  Ekskursija Bratislavā. Pārbrauciens uz Ungāriju. Vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

3. diena.  Hevīza ezers. Pēcpusdienā izbraukuma ekskursija uz Kestheju un Budas templi. Nakšņošana viesnīcā.

4. diena. Hevīza ezers. Pēcpusdienā izbraukuma ekskursija uz Šumegu. Viduslaiku vakariņas ar vīnu.  Nakšņošana viesnīcā

5. diena. Hevīza ezers. Pēcpusdienā izbraukuma ekskursija uz Badačoņu (vīnu degustacija), Tihaņas pussalu un Balatonfuredu. Vakariņas un naksņošana viesnīcā.

6. diena. Hevīza ezers. Pusdienas. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.

7. diena. Brauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Atgriešanās Rīgā. 

Tūres apraksts:

1. diena.

Izbraukšana no Rīgas plkst.6.00. Pārbrauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā.

2. diena.

Pārbrauciens uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu, kur mums ir ieplānota ekskursija ar vietējo gidu. Ekskursijas laikā pa mazo un mājīgo vecpilsētu mēs redzēsim Svētā Mihaela vārtus, kuri ir saglabājušies no 14.gadsimta, apmeklēsim Franciskāņu klosteri, no kura sākās vairāk kā 400 gadu  senā  Habsburgu dinastijas vēsture  Ungārijas karalistē, Arhibīskapa pili, kurā parakstīts miera līgums ar Napoleonu, Veco rātsnamu, kurā spīdzināja pirmo Bratislavas raganu, Karaļu palātas, Svētā Martina katedrāli, kurā kronēja Hābsburgu dinastijas karaļus un karalienes, kā arī Bratislavas cietoksni, no kura skatu laukuma paveras neaizmirstams skats uz Donavu. 

Pārbrauciens uz nelielo Ungārijas pilsētiņu Hevīzu, kas visā pasaulē pazīstams kā pilsēta – peldētava. Gan ziemā, gan vasarā uz šejieni brauc tūristi no daudzām valstīm. Brauc lai izpeldētos pašā lielākajā termālajā ezerā. Vislielākais vulkāniskas izcelsmes termālais ezers pasaulē. Ar savām ārstnieciskām īpašībām tas pazīstams jau no XVII gs. vidus. Izveidojies sena apdzisuša vulkāna krāterī, kuru  no pazemes piepilda karsts ūdens, Hevīza ezers ir vienīgais aktīvais termālais ezers pasaulē, savu izmēru un balneoloģisko īpašību dēļ tam līdzīga pasaulē nav.

Ezera platība ir 4,7 ha, tam ir piltuves forma un dziļums ap 2 m. Ezeru ieskauj meža rezervāts, tas viss kopā kūrortam nodrošina vienreizēji ārstniecisku klimatu. No avota nākošais karstais ūdens ezera virspusē sadalās sīkākās radiālās straumītēs, kas lēni griežas pulksteņa rādītāju virzienā. Šādas cirkulācijas dēļ ūdens visā ezerā ir vienādi silts. Ezerā izveidojas arī pretstraumes un tvaika mākoņi, ezera ūdens regulāri pilnībā atjaunojas un vienmēr ir tīrs.

Vasaras mēnešos ūdens temperatūra ir +33, +34 C, bet pat visaukstākajos ziemas mēnešos nenoslīd zem +23 C. Vietējie iedzīvotāji saka “Ezers pīpē”.

Termālā ezera dibenu biezā slānī klāj dūņas ar izcilām ārstnieciskām īpašībām. Dūņu bakterialā flora izdala vājus antibiotiķus, tādēļ ezera ūdens ir bakterioloģiski tīrs. Interesanti atzīmēt, ka sērs, ogļskābā radona gāze ar kuriem bagātinās ezera ūdens, lieliski palīdz gan kustību traucējumu, gan arī reimatisku un ginekoloģisku saslimšanu, venozās asinsrites nervu iekaisumu  ārstēšanā, kā arī  pēcoperāciju rehabilitācijas periodā.

Ārstniecisko efektu no peldēm Hevīza ezerā nodrošina kombinētā termālā ūdens un tajā esošo dūņu un gāzes iedarbība uz cilvēka ādu. Hevīza ezera dibens par 80% sastāv no neorganiskām vielām: nātrija un kalcija. Par „Hevīza blaugznām” sauktie gāzes pūslīšu miljoni kopā ar sīksīkām dūņu daļiņām rada mikromasāžas efektu, caur ādu nokļūstot cilvēka ķermenī tie sniedz ārstniecisku efektu.

Ezerā aug ūdensrozes, neparastas formas un krāsas lotosi, atgādinot par eksotiskām zemēm. Šos augus no Indijas atveda kāds zinātnieks – botāniķis. Augi iedzīvojās un ar laiku ziedošie lotosi kļuva par savdabīgu Hevīzas vizītkarti un attēloti arī pilsētas ģerbonī.

Ungāru ārsti un viņu Austrijas un Vācijas kolēģi ap Hevīza ezeru izveidojuši iespaidīgu balneoloģisku kompleksu. Kūrortā izmanto organismam pieņemamus un dabīgus ārstnieciskos faktorus – unikālais mikroklimats, termālais ūdens un ezera dūņas, Hevīza minerālūdeņi ir arī dzerami un tos pielieto hronisku kuņģa-zarnu trakta saslimšanas gadījumos. Kūrortam ir milzīga popularitāte kā slimnieku, tā arī tūristu vidū.

Protams, pelde ziemas vidū siltajā Heviza ezerā starp ūdensrozēm un lotosiem ir arī vienreizēja atrakcija un  tūristi kā vasarā, tā arī ziemā piepilda ezeru, peldot no viena zieda pie otra…

Jāatzīmē, ka arī starpsezonas laikā Hevīzas viesnīcas nav tukšas. Tieši aukstajā gada laikā šis kūrorts ir īpaši pievilcīgs. Pateicoties termālajam ezeram un unikālajam mikroklimatam Hevīzas balneiloģiskais kurorts iekarojis pasaules slavu, ka slimnieku, tā arī tūristu vidū. Un kurš gan no mums var apgalvot, ka ir simtprocentīgi vesels?

Pie daudzām Hevīzas viesnīcām izveidoti balneoloģijas centri ar pieredzējušiem ārstiem, kas izmeklēs un noteiks visoptimālāko ārstēšanās kursu. Hevīzas mediķi neiesaka tabletes, bet gan peldes termālajā ezerā, dūņu aplikācijas, elektro un klimatterapiju, ārstniecisko masāžu, SPA procedūras, talasoterapiju, austrimu masāžu, visdažādākās vannas. Un rezultātā lielākoties pat it kā nedziedināmas slimības atkāpjas.

Ārstēšana, SPA procedūras, rehabilitācija – tie nebūt nav visi pakalpojumi, kādus sniedz vietējie, pie viesnīcām esošie, ārstniecības centri. Bez šiem centriem kūrortā strādā arī valsts reimatoloģijas un rehabilitācijas klīnika. Vietējie ārsti izmanto visas mūsdienu metodikas, lai ārstētu tādas slimības kā gremošanas un zarnu trakta, kustību aparāta un nervu sistēmas traucējumus. Ārstnieciskais efekts piemīt ne tikai Hevīza termālajam ūdenim, bet arī dūņām no ezera dibena, kas satur visus derīgos mikroelementus. Ārstēšana ar dūnu aplikācijām, peldes ezerā un baseinos, ogļskābās vannas savienojumā ar mūsdienīgo terapiju rada visus priekšnoteikumus sekmīgam ārstniecības tūrismam.

Hevīzā patīkami atpūsties jebkurā gadalaikā. Liekas, pati daba šeit palīdz cilvēkiem atgūt veselību un nodzīvot ilgu mūžu. Esot gleznainā ezera krastā, raugoties uz teiksmaino mežu ap to, neviļus atgriežas dzīvotprieks un vēlme dzīvot ilgi un laimīgi.

Nakts viesnīcā.

3. diena.

Dienas pirmajā pusē mēs peldamies Hevīza ezerā. Pēcpusdienā, pēc nelielas atpūtas viesnīcā, mēs piedāvajam doties ekskursijā uz Kestheju – Balatona ezera rietumu krasta galvaspilsētu. Šeit mēs pastaigāsimies pa skaisto grāfa Feštetiča parku. Pats grāfa Feštetiča pils komplekss ir izveidots XVIII gadsimta vidū pēc franču muižniecības īpašumu parauga un ir ievērojams gan ar savu ārējo gan iekšējo greznumu un bagātību. Tas ir viens no pašiem lielākajiem piļu kompleksiem visā Ungārijā.

Pēc tam mēs apmeklēsim budisma filizofijas kompleksu – Budas templi, kas atrodas 14 km attālumā no Hevīzas. Dvēseles Miera templis, kas paslēpies uz pakalna pasakaini noslēpumainā mežā, ir lielākā budistu celtne Eiropā. To 1993.gadā iesvētīja pats Dalailama. Runā, ka šeit var papildināt dzīves spēku, enerģiju un iedomāties vēlēšanos. Pastāv uzskats, ka šādi budistu tempļi palīdz saglabāt mieru un tie pozitīvi ietekmē Zemes spēku.

Vakariņas un nakts viesnīcā.

4. diena.

Pirmajā dienas pusē mēs atkal atpūšamies, peldamies Hevīza ezerā, pieņemam procedūras.

Pēcpusdienā dodamies uz seno ungāru pilsētu Šumegu, kur, kā kronis pāri pilsētai ,paceļas neieņemams cietoksnis, kurš nepadevās turkiem 150 gadus. “Par agru pielūgt Meku, kamēr stāv Šumega” - tā sacīja ungāri.

Pats vecākais un labāk saglabājies XIII gadsimta ungāru cietoksnis gaida apmeklētājus uz bruņinieku turnīru. Šeit sajutīsim leģendāro laiku atmosfēru. Ar viduslaiku elpu piesātināta visa vecpilsēta. Cietokšņa muzejā ir apskatāma izstāde, kas veltīta vēsturiskajām kaujām, senajiem ieročiem, moku kambaris, kariešu muzejs un vaska figūru ekspozīcija.

Fināla akords būs vakariņas īstas viduslaiku maltītes stilā.

Nakts viesnīcā.

5. diena.

Šodien mēs dosimies aizraujošā ekskursijā gar Balatona erzera gleznainajiem krastiem un apmeklēsim Tihaņas pussalu.

Badačoņa, kuru mēs apmeklēsim vispirms, ir viens no slavenākajiem valsts vīna darīšanas reģioniem, kuru arī dažkārt sauc “Ungārijas vīna province”.Labākajos vīna pagrabos atrodamas populārākās vīna šķirnes. Netālu no pilsētas, bazalta kalnna dienvidu nogāzē atrodas neskaitāmi vīna restorāni un pagrabi, kur var nogaršot lieliskus reģiona vīnus.

Mūsu programmā būs populārāko Badačoņas vīnu degustācija. Šeit, senā vīna restorānā varēsim arī papusdienot: nobaudit gardu Balatona zivju zupu vai ungāru gulašzupu, klāt piedzerot glāzi vīna.

Savu ekskursiju mēs turpināsim uz Tihaņas pussalu, kas ir viena no vietejo iedzīvotāju un tūristu iemīlotākajam vietām.

Tihaņas pussalas vizītkarte un centrālā vieta ir Sv. Anjona benediktīniešu abatija, kas dibināta 1055.gadā. Karalis Andrāšs I šeit izveidoja savas ģimenes kapenes un benediktīniešu klosteri. Šis klosteris, kas turku okupācijas laikā tika pārveidots par cietoksni, tā arī netika ieņemts. Klostera divi torņi, kas uzcelti 1752.gadā, ir pussalas simbols.

Katedrāles kriptā atrodas abatijas dibinātāja karaļa Andrāša kapa vieta, kas saglabāta pirmatnējā izskatā. Tā joprojām daudziem ungāriem ir pielūgsmes objekts. No alejas, kura ved no katedrāles ieejas, paveras brīnišķīgs skats uz ezeru un apkārtni. Abatijas baznīcas priekšā atrodas piemineklis Andrāšam I un viņa sievai Anastasijai Jaroslavnai.

Pussalas un ciemata nosaukums radies, pateicoties krievu kņazienei. Kad ungāru karalis Andrāšs ar sievu Anastasiju ieradās pussalā, viņa pārsteigumā izpleta rokas un iesaucās: «Ах, какая Тихань!». No tā laika nosaukums ne tikai ir saglabājies, bet ir arī labākais šejienes dzīvesveida un ainavas raksturojums.

Pēc iepazīšanās ar Tihaņas pussalu, mēs apmeklēsim populāro ungāru ārstniecisko kūrortu Balatonfuredu, no kura atklājas brīnišķīga panorāma uz Balatona ezeru, Tihaņas pussalu un benediktīniešu abatiju. Savu popularitāti Balatonfureda ieguva pateicoties īpašajam mikroklimatam un dzeramā ūdens avotiem, kas palīdz ārstēt sirds slimības. Skaistā Balatona krastmala, vecie izbraukuma izklaižu kuģīši, kas stāv piestātnē, sniegbalti gulbji, kurus var pabarot no rokas,- tas viss kļūs par patīkamu mūsu ekskursijas papildinājumu.

Nakts viesnīcā.

6. diena.

Dienas pirmaja pusē mēs vēl baudīsim Hevīza ezera jaukumu. Pusdienlaikā – izbraucam no viesnīcas. Pa ceļam piestāsim ungāru tirdzniecibas centrā, kur mums būs iespēja iegādāties Ungārijas produktus, delikates un vīnus.

Pārbrauciens cauri Ungārijai – Čehijai uz Poliju. Pusdienu pauze. Nakts viesnīcā.

7. diena.

Pārbrauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Iebraukšana Rīgā ap plkst. 24.00

Cenā iekļauts: 2 naktis 2-3* tranzītviesnīcās ar brokastīm, 4 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm un vakariņām;

Papildus (neobligātie) izdevumi:  

- medicīniskā apdrošināšana - 5 EUR (vecāks par 65 gadiem - 10 EUR).

Pilna ekskursijas pakete ~ 95 (105) EUR, дети ~ 50 (60) EUR. Tajā skaitā:

  • ekskursija Bratislavā – 10 EUR, bērniem - 5 EUR;

  • izbraukuma ekskursija uz Kestheju un Budas templi  – 25 EUR, bērniem - 15 EUR;

  • izbraukuma ekskursija uz Šumegu ar kariešu un ieroču muzeja apmeklejumu, bruņinieku turnīrs un vakariņas – 40 EUR, bērniem - 25 EUR; līdz 17 g. -30 EUR;

  • Izbraukuma ekskursija uz Badačoņu, Tihaņas pussalu un Balatonfuredu – 30 EUR, bērniem ~ 15 EUR;

  • P.S. Atlaide par pilnu ekskursiju paketi - 10 EUR

Papildus (nav obligāti) izdevumi:

- Hevīza ezera ieejas biļetes 4 dienām (10 st.) ~ 8500 HUF (~ 30 EUR) + 1500 HUF drosības naudas (tikai skaidrā naudā),

- pusdienas ar glāzi vīna Badačoņā (zivju zupa vai gulašzupa) ~ 10 EUR

- Medicīniskās konsultācijas un ārstnieciskās procedūras – saskaņā ar vietējiem cenrāžiem.

 

                                                                                        29.04 – 06.05.2018

 

Anita un Ivars L.

Paldies gidei Aelitai. Šoferīši ļoti profesionāli. Viss labi, braucām pirmo reizi un domājam, ka brauksim vēl ar jūsu firmu.

 

Silvija

Iespaids no brauciena ļoti pozitīvs. Gide Aelita atsaucīga, lai visi gidi būtu tādi. Šoferi profi, apkalpošana laba, viesnīca laba, ekskursiju braucieni labi organizēti, pārdomāti. Paldies par pozitīvo braucienu! Lai viss izdodās!

 

Maija K.

Man patika! Viesnīca tuvu ezeram, saprotami noteikumi. Gide Aelita ļoti korekta, viegli komunicēt, neuzbārīga (man ļoti nepatīk tā saucamā iepazīšanās pie mikrofona), šoferīši forši. Ļoti labi atpūtos pēc man smagās ziemas.

 

Laimons B.

Esmu gandarīts par braucienu: īpaši par iespēju baudīt maigo Ungārijas sauli un peldēties Hevīza ārstnieciskajā ūdenī. Brauciena laikā ieplānotā programma, manuprāt, bija sabalansēta, ne par daudz, ne par maz. Vadītāja Aelitas kundze un šoferīši ļoti laipni un atsaucīgi cilvēki.

 

I.B.

Šai draudzīgajai komandai – Aelitai un abiem vadītājiem – novēlu daudz interesantu braucienu, veselību un sirdsmieru.Veiksmi jums visiem darbā, labus pasažieru un drošus ceļus! Pateicos.

 

Olga B.

Всё очень понравилось. Водители и руководитель группы на высоком уровне. Большое спасибо!

 

Светлана

Отличное расположение гостиницы. Хорошо продуманный тур. Водители профессионалы. Спасибо Аэлите за терпение. Всё очень понравилось.

 

Ольга Г.

От поездки осталось самое благоприятное впечатление. Лщьфортабельный автобус, доброжелательный и заботливый гид Аэлита, профессиональные водители в сочетании с отличной погодой и уникальными лечебными свойствами термальной воды сделали наш отдых очень приятным и комфортным. Нельзя не отметить высокое качество тура в соотношении к очень бюджетной цене. Огромное спасибо организаторам тура, гиду Аэлите и водителям.

Алина и Александр Т.

Впечатление хорошее. От этой фирма едем уже второй раз. Аэлите и водителям спасибо!

 

Елена

Приятная и комфортная поездка. Хорошо спланирована. Интересные экскурсии, профессиональные водители, абсолютно безопасное вождение. Уверенное сопровождение группы, Аэлите спасибо.

 

Ольга Ш.

Впечатление хорошее — автобус, шоферы, гид.

 

Валентина

Поездка шикарная. Водители настоящие мужчины (сумки поднесут, руку подадут). Гид Аэлита, человек, знающий свое дело. Все было без задержек — заселение в отели, экскурсии. Приятная женщина. Замечаний нет.

 

Алла Ц.

Превосходно! Хватило времени на всё — и расслабиться, и что-то новое увидеть. Наша Аэлита и водители просто на высоте! Спасибо вам за удачный отпуск!

 

Евгений и Инна Т.

Очень понравился Хевиз — отель, озеро, сервис, экскурсии с гидом Лейлой, замок Шюмег, Балатон, Ступа Будды. Огромное спасибо гиду Аэлите и водителям автобуса. Спасибо за поездку!

 

Турист

Поездка очень понравилась: замечательный гид Аэлита, внимательные и отзывчивые шофера, гиды местные, очень интересные и познавательные экскурсии, прекрасный оздоровительный комплекс в Хевизе, уютное место и гостиница.

 

Ирина

Впечатление хорошее. Водители отзывчивые и внимательные, хорошие профессионалы. Аэлита и Лейла — замечательные гиды. Аэлите большое спасибо за выдержку, внимательное отношение к подопечным туристам. Отдельное спасибо за танцевальный вечер, который сплотил группу и дал возможность окунуться в молодость. Готова ездить с этой командой (Аэлита и водители) ещё в другие поездки.

 

Галина П.

В целом впечатление от поездки положительное. Профессионализм водителей, их внимание, а также гида Аэлиты очень приятны.

 

Александра и Михаил

Поездка нам очень понравилась, и сервис, и автобус, и номера. Впечатления самые лучшие. Озеро - сказка.

 

Антонина И.

Поездка очень понравилась. Гид заботливая, шоферы в помощи не отказывали, отзывчивые.

 

Альберта Б.

Всё очень понравилось, особенно озеро. Очень хороший был ужин с концертом и танцами и,главное, под скрипку с разными мелодиями, такое удовольствие получаешь не часто. Спасибо гиду за организованную поездку.

 

Светлана Н.

Поездка получилась просто замечательная! Спасибо Аэлите за ее терпение и заботу. Особо хочется отметить водителей. Их прекрасный внешний вид, внимательность и профессионализм в работе.

 

                                30.07 – 05.08.2017

Ulla

Ļoti labs iespaids. Būtu vērts atkārtot citu gadu! Laba, pozitīva grupas atmosfēra, neskatoties uz karstumu. Paldies Pjotram!

Ineta

Ļoti pozitīvas emocijas. Iepazinu Ungāriju no citas puses – veselības uzlabošanu. Labi sabalansēta atpūta un ekskursijas. Interesantas, atšķirīgas. Paldies firmai, liels paldies Pjotram.

Вера Б.

Поездка в общем положительная. Очень понравились экскурсии и гид, отличная погода, прекрасная кухня и отель. Жаль, что времени маловато, хотелось на озере побыть подольше.

Туристы (Эстония)

Впечатления очень хорошие. Все очень продумано. Водители и гид профессионалы.

Мы остались довольны поездкой.

Петр и Людмила О.

Тур интересный, насыщенный. Информация подается вовремя. Петр рассказывает ненавязчиво, увлекательно. Очень понравились гиды в Братиславе и Венгрии — внимательные и отзывчивые. Все отлично.

Валерий и Светлана

Поездка очень понравилась. Впечатления великолепные. Желаем фирме удачи.

Турист

Впечатления о поездке: очень теплая погода, хорошие экскурсии, квалифицированные гиды, красивые пейзажи и вкусная еда.

Полина К.

Все замечательно, мне все понравилось. Очень повезло с погодой, иногда было очень жарко. Благодарность Петру за обильную и содержательную информацию.

Светлана

Хорошая организация, опытный руководитель группы, очень квалифицированные гиды, хорошее питание.

Наталия

Поездка очень понравилась. Показали красивые, завораживающие места. Побывать на озере Хевиз — это того стоит. Тур хорошо спланирован, гиды замечательные.

Турист

Увлекательная поездка, хорошая организация, учтены необходимый комфорт и пр.

В моем первом туре на автобусе — вывод: в хорошем коллективе можно все преодолеть и получить позитив.

Елена Т.

Поездка очень интересная - в плане много экскурсий, знакомимся с историей и культурой Венгрии. Оздоровительная — плаваем в озере,загораем — все это дает здоровье, бодрость и отличное настроение!

Турист

Насыщенный и интересный тур.

Турист

Неожиданно Венгрия произвела очень сильное впечатление. Красивая страна. Наш гид Лейла передала любовь к своей стране и нам. Везем домой массу впечатлений и теплых эмоций. Может быть стоит увеличить тур на пару дней, чтобы были просто свободные дни между экскурсиями.

                                             18 – 24.06.2017

Vija A.

Liels paldies! Man viss patika, es esmu sajūsmā! Viss labi izplānots un pārdomāts.

Modris I.

Brauciens ļoti labs. Labi organizēts, labas eksursijas pa Ungāriju, ezeri. Labas gida stāstijumus un laba divreizeja ēdināšana.

Людмила И.

Впечатление от поездки очень хорошее. Особая благодарность гиду Аэлите и Персоне Тур.

Татьяна С.

Общее впечатление от поездки позитивное. Руководитель группы очень коммуникабельная, с группой отношения нормальные, вопросы решались быстро и организованно. Увеличить стоило бы на пару дней тур.

Татьяна К.

Лично мне все очень понравилось, особенно наш руководитель группы. В течении всей поездки мы были окружены ее заботой и вниманием. Замечаний нет, когда едешь на отдых, то и надо отдыхать, а не выискивать паутину на потолке или недостающие стаканы в отеле. Добавила бы 2 дня к поездке.

Турист

Еще одно благотворное чудо на Земле. Спасибо за возможность увидеть, ощутить. Спасибо Аэлите за дружелюбие и добрую атмосферу в группе, а также водителям.

Александр и Людмила

Хорошая и четкая организация тура, внимательный и заботливый гид Аэлита. Понравился отдых на озере Хевиз, замок Шюмег, рыцарский турнир и средневековый ужин. Очень повезло с погодой . Лучше узнали Венгрию! Добавить бы один свободный день на Балатоне.

Туристы

Все отлично! В общем и целом поездка была хорошая.

Микк Е.

Все было хорошо. Спасибо гиду Аэлите и шоферам автобуса.

Галина П.

Поездка понравилась. Организация четкая, условия проживания хорошие. Пожелание увеличить число дней проживания на месте.

Турист

Впечатления положительные, гид прекрасный, водители профессиональные.

Лариса Е.

Четкая организация тура. Профессиональный гид, увлекательная, не утомительная программа. Хороший отдых.

Ирина

Впечатление отличное. Гид Аэлита замечательная, шоферы хорошие.

Людмила И.

Красиво, чудесно, вкусно. Особенно понравилась поездка в Шюмег, шоу с лошадьми и средневековый ужин с вином. Мне кажется все продумано реально. Я осталась всем довольна. Спасибо гиду Аэлите за грамотный рассказ по дороге и фирме Персона Тур за организацию поездки.

Надежда У.

Хевиз — сказочное озеро, нам очень понравилось. Экскурсии организованы хорошо. Отель хороший. С погодой повезло +32 воздух, +34 вода в озере ! Очень впечатлил рыцарский турнир в Шюмеге. Тур понравился, не хватило буквально одного дня еще, чтоб насладиться озером Хевиз.

Спасибо гиду Аэлите! Отдельное спасибо нашим водителям.

Тамара У.

Впечатления от поездки остались хорошие. Воспоминания будут, фотографий много, не дадут забыть. Спасибо водителям, руководителю группы Аэлите и гиду Лейле и за терпение, и за понимание. Здоровья им и выдержки. Тур продлила бы на 3 дня до 10 дней.

Турист

Впечатления только хорошие. Время посещения купален выбрано оптимально, экскурсии непродолжительные, но набраться впечатлений и увидеть красоты венгерской земли времени достаточно. Тур подобран хорошо, изменений не требует. Обязательно воспользуюсь услугами вашей фирмы еще.

Андрей К.

Впечатления о поездке сложились хорошие, красивая страна с хорошими традициями, грамотные гиды и интересные экскурсии. Добавил бы хоть один дополнительный день в Венгрии, не хватило времени для личных прогулок по городу ( посещения музеев, ресторанов и магазинов для покупки сувениров).

Галина и Игорь

Все хорошо, просто отлично! Хорошая ,насыщенная и познавательная программа, знающий гид, оставляющий приятное впечатление о себе. Водители отличные, знающие свое дело.

Если брать все экскурсии, немного не хватает времени для свободного посещения магазинов, музеев и пр.мест, которые интересны конкретному человеку. А в целом — все прекрасно. Отдохнули хорошо и масса впечатлений. Спасибо всем!!!

Туристы

Поездка понравилась, все очень классно, мы ехали второй раз. Летом понравилось больше, чем осенью, с погодой повезло, жара и солнце. Хотели бы, чтобы тур был на день больше, это для тех, кто приезжает подлечить свое здоровье.

Людмила и Игорь П.

Поездка отличная, очень легкая и лечебная, нам понравилось все, можно рекомендовать и съездить еще. Хорошая гостиница на берегу Балатона, можно и там искупаться. Замечаний нет, отличные водители и гид Аэлита. Все здорово на 100 баллов!.

Виталий Л.

Впечатления великолепные. Очень и интересная программа. Гид чудесный и водители хороши!

Хотелось бы больше времени для самостоятельных прогулок.

Нина Л.

Впечатления очень положительные:

Дорога дальняя нас в сказку привела,

В чудесную красавицу страну!

Озера в ней -

И отдых и леченье.

Как сон мелькнули дивные деньки-

И долго будем вспоминать их,

И ждать с надеждой повторенья!

Олег и Ольга П.

Счастливы, что «Персона Тур» подарила нам возможность посетить такой прекрасный уголок Европы. Просто чудо — природа, погода, люди, вино, мороженое, гусиные лапки и гуляш!!! Хорошие отели. Жаль, что быстро все закончилось. Мы совсем не устали в свои 72 года. Профессиональные водители-джентельмены. Большое спасибо Аэлите за внимание и ангельское терпение!

Светлана В.

Тур хороший, гид замечательный, водители — профессионалы. Озеро Хевиз — незабываемое впечатление.

Ирина П.

Все очень понравилось, особенно рыцарский турнир и полуостров Тихань. Озеро Хевиз — это просто сказка. С погодой повезло — настоящее лето! Спасибо нашему гиду. Не хватило одного свободного дня.

Анастасия У.

Мне очень понравилась поездка. Озеро было очень расслабляющее.

Турист

Отличное путешествие. Великолепный отдых в целебном озере Хевиз. Все экскурсии были очень интересные, все очень хорошо организовано. Спасибо гиду Аэлите за заботу и отзывчивость. Я бы добавила еще один день к туру (1ая половина дня - купание в источниках, 2ая — свободное время). Все отлично.

Светлана Р.

Отличные впечатления, поездка очень понравилась. Водители очень культурные, экскурсовод старалась выполнить просьбы всех, все терпеливо объясняла, спасибо им, все, что зависело от них, они выполнили на «отлично».

Людмила И.

Красиво, чудесно, вкусно! Особенно запомнилась поездка в Шюмег, лошадиное шоу и ужин в средневековом стиле. Мне кажется все было продумано, я осталась всем довольна. Спасибо фирме «Персона Тур», спасибо гиду Аэлите за грамотный рассказ по дороге.

28.05 — 03.06.2017

Ираида

Поездка очень понравилась — хорошая организация всех экскурсий, каждый день насыщен и интересен. Гид Лейла — супер профессионал! Петр — хороший руководитель. Добавить еще 2 дня дополнительно в Хевизе!

Татьяна и Владимир Т.

Впечатления только положительные! Все продумано, интересно. Хорошая программа с комфортным приездами (не поздними) и отъездами (не ранними). Насыщенный режим дня: каждый день и купание в Хевизе, и экскурсии, и 2х разовое питание и при этом еще оставалось свободное время. Спасибо Петру за интересную подачу информации и за умение создать атмосферу праздника — у него танцуют все! Это дает возможность вырваться из серых будней и скинуть ненадолго груз забот. Замечательный местный гид Лейла — море позитива и информации. Дополнительные возможности отдыха дает отель с чудесным видом на Балатон, с бассейном, своим пляжем на островке и музыкальными вечерами в фойе. Обильный шведский стол на завтрак и ужин. От гостиницы променад вдоль озера, недалеко киоски с мороженым и сувенирами. Городок Кестхей приятный с шикарным дворцом, музеями и парками. Интересна была дегустация с обедом в Бадачоне, очень своеобразные местные сорта вин. Хороший автобус, опытные и аккуратные водители.

Татьяна Д.

Мне очень понравилось купание в озере. Красивые места, чудесный отдых. Все грамотно продумано, рыцарский турнир с ужином понравился. Замечаний нет. Желаем удачи «Персоне»!

Лариса С.

Всё продумано, хорошо согласовано, душевно.

Тур организован замечательно, я бы ничего не меняла. Замечаний нет. Спасибо, Пётр! Спасибо всей команде!

Светлана Р.

Самое приятное впечатление от поездки. Страна интересная и удивительная. Хевиз — просто филиал рая на планете Земля. За ступу Будды отдельный респект. Неподдельная доброжелательность венгров просто обезоруживает. Гостиница удобная, стол отличный. Лично меня все устроило, разве что хотелось, чтобы тур был на пару дней подольше.

Спасибо за отличную поездку!

Людмила и Владимир Д.

Поездка понравилась очень!!! Рыцарский турнир- супер! Ступа Будды впечатляет. Экскурсия в Балатонфюред и обед в Бадачонь тоже запомнятся. Считаем, что поездку с проживанием на Балатоне можно увеличить на 2-3 дня.

Татьяна Г.

Замечательная, продуманная, интересная и оздоровительная поездка. Особенно на Балатоне понравилось, отель хороший и комфортный. Экскурсии познавательные. Благодарны Петру за знание своей профессии и организацию тура. Хотелось увеличить количество дней до 10! Огромное спасибо! Желаем развития и побольше увлекательных путешествий. Спасибо Петру за позитив и внимательность.

Фаина Л.

Большое спасибо за путешествие! Все очень хорошо организовано. Только приятные впечатления. Все экскурсии были замечательные! Благодарность Петру и Лейле! Замечаний нет. Было очень приятно посетить замечательную, теплую и гостеприимную страну Венгрию. Я лично в восторге! Спасибо!!!

Юрий и Ольга Е.

Прекрасные впечатления о поездке! Получилось совместить интересную экскурсионную программу, отдых и купание в лечебной воде озера, веселые развлечения. Прекрасный отель на берегу Балатона, вид из окна — дух захватывает! Разнообразное питание. Хороший гид Петр, его рассказы можно слушать часами, умеет создать дружественную и веселую атмосферу в группе. Хотелось бы только увеличить пребывание в Хевизе на 2-3 дня.

Ольга Т .(Таллинн)

Хороший тур. Работа водителей — четкая и безупречная. Дисциплина в группе- все точно и вовремя. Хотелось бы побольше дней на озере Хевиз.

Татьяна В. (Таллинн)

Впечатления от поездки самые замечательные. Все очень понравилось, супер отель на Балатоне и ,конечно, озеро Хевиз. Земечаний нет, разве что продлить тур, хочется на Хевизе побыть 6-7 дней.

Елена Г.

Все очень понравилось, особенно Хевиз, шикарные экскурсии, профессиональный гид Лейла, хорошая организация, отличная гостиница, так что спасибо Петру!

Сергей

Оздоровительная часть — 10 из 10.

Экскурсии — 10 из 10!

Выход из гостиницы на островок в озеро Балатон — 10 из 10 !!!

Турист

Чудесно! Хорошо продумана программа, каждый день волшебная вода Хевиза и удивительные впечатления от знакомства с историей, обычаями и традициями. Поездка в Шюмег — эмоции и радость, удовольствие. Насыщенная и увлекательная программа казалось бы не может быть идеальной, но вам удалось. Спасибо!

Hevīzas ezera noslēpumi: sapņi piepildās!

30.04 – 06.05.2017

Vija S.

Brauciens ļoti patikams. Jauka gide! Vēlētos Hevizā pavadīt 7-10 dinas.

Olga K.

Iespaids labs.

Sergejs un Gaļina L.

Iespaids no brauciena labs. Grūti kaut ko ieteikt, jo laiks braucienā sakārtots optimāli.

Jāatzīmē grupas vadītājas Aelitas, vietējā gida un šoferu augsti kvalitatīvu darbu.

Daina un Juris

Esam otro reizi. Viss okei. Droši vien nākamgad brauksim atkal. Laba viesnīca.

Elvi un Terje (EESTI)

В поездке все очень понравилось. Хорошо отдохнули, много видели: красивую природу, города. Познакомились с историей и культурой Венгрии. Очень понравилась Аэлита — она самая лучшая гид.

Марина и Николай

Впечатления остались замечательные. Хорошая гостиница , питание, да и с погодой повезло. Организация водных процедур на озере порадовала, экскурсии на должном уровне. Очень понравился рыцарский турнир, местный гид познавательно проводила экскурсии. Поездка с гидом Аэлитой была хорошо организована. Хотелось бы с вашей фирмой съездить в Португалию.

Ольга

Поездка великолепная. Уникальное озеро Хевиз, утопающий в зелени уютный городок Хевиз. Замечательный гид, «солнечный» человек Лейла зарядила нас позитивом. Экскурсия на о.Тихань и дегустация вина очень понравились. Хотелось еще пару дней провести в Хевизе.

Надежда М.

Мне все понравилось, чудесные экскурсии и отдых на самом озере. Очень хороший гид Аэлита.

Людмила Я.

Впечатления самые лучшие, посоветую друзьям съездить, мне очень понравилось.

Хочется продлить поездку на пару дней. А так все было отлично, после тура мое мнение о Венгрии поменялось.

Туристы

Впечатление очень хорошее от поездки. Все продумано, организация хорошая. Если ехать повторно, (а хочется!) Братиславу бы заменить на что-то еще.

Людмила и Андрей

Начинаем со слов — огромное спасибо за замечательную поездку. У нас прекрасный гид Аэлита, у которой мы были под постоянным неназойливым контролем. Очень хорошо организован сам проезд — своевременные остановки и паузы. Хорошие водители, ехали отдыхая, с чувством безопасности. По дороге много узнали от нашего гида. Поездка была очень интересной, не смотря на большое количество экскурсий, мы не уставали, потому что все было продумано. Очень хорошо нас встретили и в Венгрии — небольшой уютный отель с хорошим питанием (завтраки и ужины). Надолго запомнится купание в Хевизе! Ну и, конечно, гид Лейла в Венгрии.

Предложение: продлить тур на пару дней, если есть возможность.

Ирина М.

Организация тура хорошая. Экскурсии и гиды отличные, еда нормальная, гостиничные номера на хорошем уровне.

Елена В. и Тамара П.

Все отлично! Программа составлена с учетом разных интересов, спасибо гиду Аэлите, водителям! Хорошая гостиница.

Владимир и Наталья

Поездка интересная, хорошие гиды и шоферы. Повезло с погодой. Хороший отель.

Ольга и Надежда

Поездка понравилась!

Озеро великолепное, радует, что можно купаться в это время года. Гид Аэлита компетентна и внимательна, водители и местный гид — замечательные. Спасибо за поездку!

Зинаида

Мне понравилось все! Хотелось бы поблагодарить организаторов поездки, экскурсоводов за внимательное отношение к туристам, за обстоятельные экскурсии.

Хотелось бы побольше дней провести на озере.

Турист

Хорошее впечатление от поездки. Мне нравится, когда дни достаточно насыщенные, каждая минута наполнена хорошими впечатлениями.
 

Татьяна и Леонид

Поездка организована, на наш взгляд, идеально. Водители — профи, отдельное им спасибо. Гид внимательна, заботлива и эрудирована. Особенное спасибо.

Турист

Впечатления о поездке весьма положительные. Четко организовано. Достаточно предложенных экскурсий. Прекрасные гиды в Братиславе и Хевизе. Водители +++!

Хороший отель.

Наталья К.

Поездка очень понравилась. И размещение, и работа гида и шоферов. Спасибо!

Хотелось бы еще пару дней к этой поездке добавить.

Лидия И.

Тур хороший. Очень понравился рыцарский турнир.

Татьяна А.

Поездка понравилась очень. Все выполнено, что и обещано. Программа очень насыщенная, интересная. Великолепные водители, все четко и слажено. Работа гида Аэлиты отличная — тихо и незаметно всегда помогала в сложных ситуациях.

Наталья К.

Впечатление от поездки хорошее. Гид Аэлита доброжелательна, дело свое знает, о туристах беспокоится. Спасибо. Ездила уже второй раз, сагитировала 4х человек, собираюсь еще.

Елена и Ричард Л.

Хорошие впечатления от плана экскурсий и свободного времени. Отличный отель в Хевизе. Гиды и водители: особое Спасибо! Качественно, быстро, супер!!!

Турист

Очень понравилось. Плавать в озере, делать подводный массаж, висеть на круге. Экскурсии понравились, и отель. Наш гид Аэлита и в Венгрии Лейла очень хорошо рассказывают, а Аэлита еще о нас заботилась, как мама. Спасибо.

Лиана А.

Все было очень хорошо. Прекрасная Аэлита отработала на все 100%, чуткость и внимание, профессиональные водители, знающие свое дело. Редкость в наше время. Вот добавить бы один свободный день в Хевизе. А в общем и целом Спасибо!

Турист

Даже не думала, что останусь под таким впечатлением от всего, что увидела, почувствовала, ощутила от этой замечательной во всех отношениях поездки на великолепное озеро Хевиз. Все было здорово, удивительно, необыкновенно. Может длительная экскурсия на Балатон, а остальные, особенно рыцарский турнир, посещение лошадей — было здорово. Понравились гиды, информация освещалась великолепно, доступно. Большое спасибо нашему гиду Аэлите, она так все объясняла, так ко всем доброжелательно относилась, ни разу не было ничего, что было бы непонятно. Хотелось бы всегда путешествовать с таким замечательным человеком. Большое спасибо водителям!

Hevīzas ezera noslēpumi 30.04 – 06.05.2017

Jeļena J.

Все хорошо: питание, проживание, обслуживание. Спасибо шоферам и гиду Ольге, которая много и интересно рассказывает про историю всех стран, которые проезжаем. Спасибо всем!

Василий и Татьяна

Великолепно. Хорошо продуман маршрут, удачные гостиницы, замечательные водители.

Татьяна С.

Все в туре хорошо. Спасибо. Экскурсия в пещеры интересная, гид, Олечка, замечательная.

Очень правильная, грамотная речь, много информации. Приятно слушать.

Наталья П.

Поездка для ознакомления хорошая. Желательно продлить время нахождения на озере. В целом организация тура хорошая.

Сергей М.

Все хорошо.

Турист

Поездка понравилась. Побывали в двух курортных городах, в Хевизе и Балатоне.

Ольга Ц.

Впечатления о поездке очень хорошие. Замечательные отели и питание, отличные водители и сопровождающая Ольга. Хотелось бы побыть подольше в Тихани и более продолжительную экскурсию в Кестхее со свободным временем.

Анатолий И.

От поездки впечатление хорошее.

Турист

Поездка — супер! Я в восторге от знаний Ольги. Очень интересно рассказывает. Знает и любит свое дело. Успехов Вам, Ольга!

 

Турист

Организация четкая, все выполняется по программе, водители — высший класс. Ольга — ответственный, знающий и интеллигентный гид, на ходу решающий проблемы.

Инга и Владимир Л.

Удачно выбрано время поездки. Повезло с погодой. Очень понравилась экскурсия в Тихань и рыцарский турнир. Великолепная команда шофер+гид. Спасибо!

Наталия С.

 

Foto galerijas
EE Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas