Itālijas noslēpumi. Apūlija un Bazilikata. 7 dienas pie jūras. Tūre 12 dienas. 29.08-09.09.2019.

Periods:
29.08.2019 - 09.09.2019
€ 370.00 € 430.00 Pasūtīt

 Autobusu tūre 12 dienas, 7 dienas pie jūras.

 

Apūlijas reģions līdzinas varavīksnei uz zemes- spilgti zaļi augi, sarkanīgi mālaina augsne, pārsteidzoši skaista jūra, brīnišķīgi saulrieti...

Par Apūlijas vizītkarti tiek uzskatīta tās galvaspilsēta Bari, kur atrodas Svētā Nikolaja bazilika, un arī nelielā pilsētiņa Alberobello ar tās īpašajām trulli ēkām, kas iekļautas Pasaules Kultūras mantojuma UNESSCO sarakstā.


 

 Rīga – Polija(viesnīca) – Bolonja (Itālija) – Castel- del- Monte- Itālija(viesnīca) – Itālija( 7 naktis kempingā Apūlijas reģionā) – Kastelāna grota– (Itālija) - Alberobello – Matera – Leče - Otranto - Bari - Polinjano-a- Mare – Zoosafari Fasano - Ostuni -  Ravena Itālija  – Itālija(viesnīca) – Polija (viesnīca) - Rīga

 

Apmešanās komfortablā  kempingā. Cilvēku izvietošana pa 1-2 cilvēkiem istabiņā, pa 2-4 cilvēkiem mājiņās ar visām ērtībām.      
  Pilna tūres cena Tūres cena ar atlaidi   Piemaksa par SGL EUR

Piemaksa par 2 cilvēku izmitināšanu

atsevišķā 2-vietīgā mājiņā EUR

Piemaksa par papildvietu autobusā
EUR
Izbraukšanas datumi EUR EUR  
    Rezervējot līdz  
    28.06.2018  
30.08.2016 - 10.09.2016 430 370   150 180 160
             

 

1.diena. Izbraukšana no Rīgas 6.00. Brauciens caur Poliju. Pusdienas. Nakts viesnīcā.

2.diena. Brauciens caur Austriju. Bolonja.Iespējama ekskursija*. Nakts viesnīcā.

3.diena. Brauciens caur Itāliju. Pils Castel-del- Monte. Ierašanas un iekārtošanas kempingā.

4.diena. Izbraukuma ekskursija uz Kastelāna grotu, Alberobello, Lokorotondo.

5.diena. Izbraukuma ekskursija uz Materu.

6.diena. Izbraukuma ekskursija uz Leči, Otranto.

7.diena. Atpūtas diena.

8.diena. Izbraukuma ekskursija uz Bari, Polinjano-a- Mare.

9.diena. Zoosafari Fasano, Ostuni.

10.diena. Pārbrauciens cauri Itālijai . Ekskursija Ravenā . Nakts viesnīcā.

11.diena. Pārbrauciens Polijā. Nakts viesnīcā.

12.diena. Brauciens cauri Polijai, pusdienas. Atgriešanās Rīgā ~ 24.00
 

 

 

Pasaules kultūrvēsturiskā mantojumā UNESCO ietverto objektu un objektu- UNESCO kandidātu saraksts, kurus iespējams apmeklēt mūsu tūres ietvaros :

 

-I-Sassi- di- Matera ,pilsēta klintīs (Itālija),

- Pils Castel-del- Monte (Itālija),

-Trulli- tradicionālas Alberobello mājiņas (Itālija),

- Karsta alas Apūlijā (Itālija),

- Vēsturiskie Salento apgabala pieminekļi un barokalā Lečes arhitektūra (Itālija),

- Apūlijas romānikas stila katedrāles (Itālija).
 

 

1.diena
 

Rīga. Izbraukšana no Rīgas 6.00. Brauciens cauri Polijai. Pusdienas. Nakts viesnīcā.
 

 

2.diena
 

Pārbrauciens cauri Austrijai un Itālijai. Bolonja. Iespējama ekskursija pa pilsētu*. 

 

Nakts viesnīcā Itālijā.
 

 

 

3.diena
 

 

Brauciens cauri Itālijai.

Ierašanās un iekārtošanās komfortablā kempingā Apūlijas reģionā Adrijas jūras krastā. Mājiņas, kurās dzīvosim, paredzētas 2 un 4-5 cilvēkiem, pa 1-2 cilvēkiem istabā. Bez vannasistabas un tualetes mājiņās ir arī virtuves stūrītis ar plīti un pilnu trauku komplektu, kas ievērojami samazina tēriņus ēdienreizēm. Kempinga teritorijā ir peldbaseins, picērija, daži veikali un restorāns, kurā var pasūtīt brokastis un pusdienas.
 

 

4.diena
 

 

Iepazīšanos ar Apūliju mēs sāksim ar ekskursiju uz karsta alām- Kastelāna grotu, kas pēdējās desmitgadēs ir viena no Itālijas apmeklētākajām vietām.

 

Interesanti, ka vairākus simtus gadu vietējie iedzīvotāji lielo caurumu zemē uzskatīja par nolādētu.

 

Vieta patiešām arī bija bīstama; šeit pazuda lopi, bet nejauši alā iekritušam bērnam vai klaidonim nebija nekādu izredžu izdzīvot. Tā kā atveres dziļumā krājās dzīvnieku līķi, no turienes izdalījās gāze un nepatīkama smaka. Ticīgie cilvēki patiesi domāja, ka lielajā caurumā mīt grēcinieku dvēseles, kas cenšas izrauties no elles.

 

Pēc zemes iegruvuma izpētes 1938.gadā izrādījās, ka tā nebūt nav bedre, bet karsta kritene 70 metru dziļumā, kas izveidojusies zemūdens straumju rezultātā miljonus gadu atpakaļ. Visā 3 km garās alu galerijas garumā, kas ar laiku kļuva par populāru tūrisma maršrutu, var redzēt stalaktītus un stalagmītus, kuri veido savdabīgas figūras, kas atgādina alabastra kolonnas, baznīcu vaska sveces un pat reālu celtņu kopijas, tādas kā Milānas Doms vai Pizas tornis... Pazemes ekskursijas laikā tūristi iet caur nišām, kurām katrai ir raksturojošs nosaukums: Čūsku koridors, Bezdibenis, Mazā Paradīze, Lielais kanjons utt.

 

Mūsu pastaiga pa pazemes karalisti noslēgsies alā “Grotta Bianca”- Baltajā grotā, kas tiek atzīta par skaistāko pasaulē.

 

 

Neliels pārbrauciens un mēs nokļūstam pasakainajā pilsētiņā Alberobello, kas ir viena no pašām populārākajām tūrisma vietām Apūlijā. Šī vieta ir ievērojama ar 1400 trulli mājiņu kmpleksu.

 

Trulli mājiņas ir kaut kas īpašs. Tās vairāk līdzinās rūķu nevis parastām dzīvojamajām mājām. Tieši pateicoties Trulli mājiņām Alberobello iekļauta UNESCO pasaules  mantojuma sarakstā 1996.gadā.

 

Trulli arhitektūru raksturo rindās sastājušos, balti nobalsinātu kaļķakmens ēku sienas, kuras vainago koniski “rūķīšu” jumtiņi, ko klāj pelēkas kaļķakmens plāksnes. Ēkas celtas no kaļķakmens gabaliem bez cementa javas izmantošanas. Namu jumti bieži ir apzīmēti ar reliģioziem, pagāniskiem vai maģiskiem simboliem.

 

Ir vairāki stāsti par to, kā veidojies šis celtniecības stils. Viens no tiem saista trulli celtniecību ar Tuvajos austrumos populāro kapeņu celtniecības stilu. Otrs stāsts tiek saistīts ar mēģinājumiem izvairīties no nodokļu maksāšanas. Nelietojot javu, mājiņas varēja ātri nojaukt, ja draudēja nodokļu iekasētāju ierašanās.

 

Alberobello neparastās baltās mājiņas saspiedušās kopā šaurās ieliņās. Te ir gan trulli restorāns gan trulli veikali un pat trulli baznīca.

 

Alberobello ir pilsēta patīkamai pastaigai, interesantām fotogrāfijām un tūristu pirkumiem. Trulli ieliņās var nopirkt visdažādākos suvenīrus un vietējo amatnieku ražojumus, sākot no pašdarinātām lellēm un beidzot ar tradicionālo keramiku. Un, protams, Apūlijas produktus: sierus, desas, olīveļļu,vīnu, mājas konservus un garšvielas, saldumus un liķierus.

 

Mūsu šīsdienas izbraukumu noslēgsim reģiona vīndaru centrā pilsētā - Lokorotondo, kur tiek ražots augstvērtīgs tāda paša nosaukuma vīns Doc. Pati pilsēta oficiāli ir iekļauta skaistāko Itālijas pilsētu sarakstā – «Borghi piu belli d’Italia»un ir ierakstīta Ginnesa rekordu grāmatā par 5 patskaņiem «о» savā nosaukumā. Lokorotondo tulkojumā nozīmē “apaļa pilsēta” vai “apaļa vieta”.

Vēsturiskais centrs galvenokārt ir apbūvēts ar baltiem namiem, kas izvietoti koncentrētos apļos, kas tad arī izveido apļveida plānojumu.
 

 

5.diena
 

Matera, uz kuru dosimies šodien, iespējams ir pati vecāka no mūsdienās apdzīvotajām pilsētām pasaulē. Visvairāk Matera ir pazīstama ar saviem “Sassi”- antīkām mājvietām, kas izcirstas klintīs. “Sassi” tiek uzskatītas par pirmajām cilvēku apmetnēm Apenīnu pussalas teritorijā. Daudzas “sassi' atgādina vienkāršas alas, bet dažās “akmens pilsētas” daļās ielas izvietojušās tieši uz māju jumtiem. 1950- tajos gados Itālijas valdība iedzīvotājus no sassi piespiedu kārta pārcēla uz mūsdienu pilsētu, taču pēdējās desmitgadēs dažas ģimenes ir atgriezušās senajā dzīves vietā. Šodien Materu var uzskatīt par vienīgo vietu pasaulē, kur cilvēki dzīvo tajās pašās mājās, kur viņu senči pirms 9 tūkstošiem gadu. Daudzas sassi tagad pārveidotas par elegantām viesnīcām un restorāniem, bet viss komplekss 1993.gadā tika iekļauts UNESCO Pasaules Kultūras Mantojuma objektu sarakstā.

Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim divus klinšu apmetnes rajonus – Barizano un Kaveozo, ieiesim iekšā kādā no klinšu alu mājām, aplūkosim unikālas klinšu baznīcu freskas, ko savulaik veidojuši senie ikonu mākslinieki no Konstantinopoles.
 

6.diena
 

 

Nākamā mūsu ekskursija uz pilsētu Leči, kura tiek dēveta arī par “Dienvidu Florenci” vai “Baroka laikmeta Florenci”. Meduskrāsas baznīcu un privātmāju smalkie silueti spilgti izdalās uz zilā debesu fona. Katedrāles laukuma celtnes šeit veido vienotu ansambli. Taču Leče nav tikai baroka pilsēta. Senās Romas ietekme vēl joprojām redzama pilsētas interjerā.

Pēc Lečes iepazīšanas mēs dosimies uz Otranto – ostas pilsētiņu, kas atrodas pašā Itālijas austrumu punktā Salento pussalā.

Tās vēsture pārpilna gan ar vareniem gan traģiskiem momentiem. 1480.gada Otranto uzbruka turku iekarotāji un nežēlīgi nocirta galvas 800 cilvēkiem, kuri atteicās pieņemt musulmanismu. Ievērojamākie pilsētas objekti ir Aragonas pils, kas uzcelta pēc imperatora Ferdinanda II pavēles, Otranto katedrāle, San Petro baznīca ar bizantijas freskām un katakombas Torre Pinta.

 

Otranto šodiena ir arī mazmazītiņas kafejnīcas, zivju restorāniņi senajās, šaurajas ieliņās un brīnišķīgais līcis Porto Badisco.

Vēl Otranto ir slavena ar savām desmitkilometrīgām smilšu pludmalēm un klintīm, no kurām var nolēkt ūdenī. Neparastais pludmaļu dabas skaistums un daudzveidīgā zemūdens flora ir padarījusi šo vietu par vienu no labākajām Itālijas daivinga un peldvietām.
 

7.diena

Atpūtas diena.
 

8.diena
 

 

Jau vairākus gadsimtus senā Vidusjūras pilsēta Bari, kur mums šodien plānota ekskursija, pievelk svētceļniekus, jo tieši šeit glabājas Svētā Nikolaja pīšļi. Bet Bari nav tikai kulta vieta, bet dzīva, interesanta, dienvidnieciski viesmīlīga pilsēta, otrā lielākā pēc Neapoles Dienviditālijā.

 

Bari vēsturiskais centrs ir ļoti kompakts, tāpēc mūsu ekskursija nebūs nogurdinoša. Vecpilsētā nedaudz vairāk kā 1 kvadrātkilometra platībā izvietojušās ap 40 baznīcām, ievērojamākās no tām mēs redzēsim pastaigas laikā. Apmeklēsim Sv. Nikolaja baziliku, kur glabājas viņa pīšļi, pieskarsimies brīnumdarītājai kolonnai. Ja ekskursija sanāks ceturtdienas rītā, tad pēc vēlēšanās varēsim piedalīties pareizticīgo Dievkalpojumā.

 

Pēc tam mēs pastaigāsimies pa skaisto vēsturisko centru, kurš, šķiet saglabājis savu pirmatnīgumu, kā neviens cits kūrorts.

 

Otrā dienas pusē mēs iepazīsimies ar vēl vienu brīnišķīgu pilsētu – Polinjano-a-Mare, kas atrodas augstu klinšainajā krastā. Gleznainais, klinšu izrobotais krasts, fantastiskā ūdens krāsa, spirgtais jūras gaiss un dienvidnieciskā senatnīguma pievilcība ir šīs pilsētas vizītkarte.

 

Bez senajiem namiem Polinjano-a-Mare ir arī ievērojami dabas objekti; grotas un klinšu veidojumi, ko caurskalo ūdens. Kādā no grotām ir iekārtots viens no pašiem populārākajiem un slavenākajiem Itālijas restorāniem – Grotta Palazzese, kurš ir atvērts tikai dažus mēnešus gadā.

Lai gūtu vēl vairāk iespaidu par šo pilsētu, mēs piedāvājam ne tikai uzņemt fotogrāfijas, bet arī baudīt peldi jaukā pludmalē pilsētas pakājē starp klintīm.
 

 

9.diena
 

Atpūtas noslēguma dienā mēs piedāvājam doties aizraujošā ceļojumā- zoosafari dabas parkā Fasano.

Atšķirībā no parasta zooparka , zoosafari Fasano daudzi parka dzīvnieki dzīvo atklātā, ar voljēriem neierobežotā teritorijā. No autobusa vai automobiļa loga šos dzīvniekus var redzēt tuvumā. Vienīgi nedrīkst izkāpt no auto, jo parkā dzīvo ne tikai zālēdāji:: žirafes, bizoni, bet arī plēsēji: lauvas un tīģeri. Pa parku var izbraukt arī nelielā slēgtā vilcieniņā Metro Zoo, lai redzētu teritoriju, kur brīvā, dabiska vidē dzīvo pērtiķi, begemoti, lāči, jaguāri, panteras, leopardi...Šī daļa skaitās viens no skaistākajiem parka stūrīšiem ar saliņām un ūdenskritumiem.

 

Bez zoosafari var apmeklēt arī citu parka daļu- izklaides parku “Fasanolandia”, kur atrakcijas ir piemērotas visu vecumu apmeklētājiem.

 

Pēc pusdienām,vakarpusē iepazīsimies ar vēl vienu jauku, pasakaini skaistu Apūlijas pilsētiņu Ostuni. Vecā Ostuni ir pilsētas citadele, kas uzcelta kalna galā un joprojām apjozta ar senajām sienām. Pati pilsēta, kas bieži tiek saukta Citta Bianca- Baltā pilsēta, tiek uzskatīta par Dienviditālijas arhitektūras pērli. Paši īpašākie tās piemineļi ir katedrāle un pils Palazzo Vescovile. Šaurajās viduslaiku ieliņās atrodas daudzas aristokrātu pilis, kas savulaik piederējušās ievērojamām, slavenām ģimenēm.

 

Olīvbiržu ieskautā Ostuni pilsēta burtiski izaug no paša augstākā apkārtnes pakalna , kura nosaukums arī ir Ostuni. Šo pilsētu ir vērts apmeklēt kaut vienu reizi dzīvē, lai sajustu tās neparasto atmosfēru, izzinātu tās noslēpumus, nobaudītu tās virtuvi un sajustu šīs zemes un jūras aromātu.

 

Vēsturiskais centrs, kas ir saglabājis neskartu viduslaiku struktūru, ir īsts ieliņu, laukumu, arku un ziediem rotātu kāpņu labirints. Spilgti baltā ēku krāsa, Adrijas jūras zilais ūdens un brīnišķīgā panorāma vienaldzīgu neatstāj nevienu.
 

 

10.diena
 

 

 

Par nožēlu mums šodien jādodas prom. Ravena

Nakts viesnīcā.
 

 

11.diena

 

 

Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā.
 

12.diena
 

 

Brauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Atgriešanās Rīgā ~24.00

 

 

P.S. Maršrutā un ekskursiju programmā iespejamas nelielas izmaiņas.

 

Brauciena cenā iekļauts: 
 

 

- Brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju, 

 

- 4 naktis tranzītviesnīcās ar brokastīm, 

- 7 naktis komfortablā kempingā pie Adrijas jūras
 

 

Papildus izdevumi (nav obligāti):
 

Medicīniskā apdrošināšana – 10 EUR (vecāki par 65 gadiem – 15 EUR );
 

 

Pilna ekskursiju pakete – 175 (190) EUR; bērniem ~ 85 (100)EUR. Taja skaitā:
 

 

1. Izbraukuma ekskursija uz Kastelāna grotu, Alberobello, Lokorotondo – 40 EUR, bērniem – 20 EUR

2. Izbraukuma ekskursija uz Materu 35 EUR, bērniem – 20 EUR;

3. Izbraukuma ekskursija uz Leči, Otranto – 40 EUR, bērniem – 20 EUR;

4. Izbraukuma ekskursija uz Bari, Polinjano-a-Mare – 35 EUR, bērniem – 20 EUR;

5. Izbraukuma ekskursija uz Ostuni – 25 EUR, bērniem – 15 EUR;

6. Ekskursija Ravenā – 15 EUR, bērniem – 5 EUR;


 

 

P.S. Pilnu ekskursiju paketi var iegādāties vienlaicīgi ar maksu par ceļojumu vai arī atsevišķi. Pērkot pilnu ekskursiju paketi, atlaide - 15 EUR.
 

 

Papildus iejas biļešu cenas objektos:
 

- Zoosafari Fasano ~15-22 EUR;

- Izklaides parks Fasanolandia ~ 5-8 EUR:

- Kastelāna Grota ~ 10-15 EUR (īsais vai garais maršruts 1/3 km);

- Alberobello Karaliskais trulli ~1.5 EUR;

- Sv. Nikoja bazilikas muzejs Bari ~ 3 EUR;

- Bari pils ~ 3 EUR;

- Bari katedrāles arheoloģiskais komplekss ~ 5 EUR;

- Sassi Klinšu baznīca Materā ~2.5- 4.5 EUR;

- Pils Castel- del- Monte ~ 5 EUR.

 Ekskursija Bolonjā – 10 EUR, bērniem – 5 EUR.

 16-28.05.2017

Елена С.

Сказка, воплощенная в явь! Воспоминаний хватит на год! До следующей поездки. Отдельное спасибо водителям и гиду за терпение и душевность. Замечаний нет, готовы ехать с вашей турфирмой снова!

Турист

Впечатлений много, все положительные, восхитительные. Очень понравилась слаженная работа водителей и мастерство на дорогах. Поразили знания Ольги. Спасибо организаторам, все было хорошо спланировано.

Людмила К.

Все хорошо, много прекрасных впечатлений, полезной и интересной информации, отличная работа всех гидов и, конечно, Оли. Меня все устроило, на какие-то мелочи стараюсь не обращать внимания. У меня осталось желание путешествовать по Италии и дальше.

Елена Б.

Поездка впечатлила продуманностью, очень хорошими знаниями гида Ольги, водители — чудо профессионализмом, интеллектом и терпением. Мне не хватило времени, так много всего было, но без экскурсий было бы неинтересно. Замечаний нет, все отлично.

Татьяна А.

Впечатления положительные. Приятный экскурсовод, отличные водители. Все было замечательно.

Елена М.

Прекрасные впечатления. Маршрут, информация, логистика — все отлично. Разве что хотелось побольше свободного времени. Отменное сочетание исторического материала и бытовой текущей информации. Спасибо.

Олег М.

Все замечательно, отдельное спасибо гиду за профессионализм и компетенцию.

Любовь С.

Поездка интересная, познавательная, регион великолепный для туризма, экскурсоводы профессиональны. Все понравилось!

Татьяна Г.

Я в восторге, как Золушка на балу у принца. Гид Ольга на высоте, работа водителей достойна высших похвал. Все отлично, так держать! С уважением к вашей фирме.

Анатолий К.

Все замечательно, прекрасно, душевно и интересно! Благодаря Ольге, познавательно. Спасибо всей команде. Так держать! Молодцы!

Сергей и Елена М.

Поездка очень понравилась, все замечательно. Хотелось только больше свободного времени в городах, где проходят экскурсии.

Турист

Впечатления великолепные, на 5+, сплоченный,дружный коллектив, все очень замечательно, спасибо!

Наталия А.

Превосходно! Обслуживание на высшем уровне. Особая благодарность шоферам. Замечаний нет и менять в туре ничего не нужно.

Турист

Все отлично. Получилось романтическое путешествие! Чуть больше бы свободного времени после экскурсий и прощальный ужин всей уже дружной компанией.

Владимир Д.

Все супер!

Наталья О.

Хорошие впечатления. Маршрут понравился, заботливые и профессиональные гид и водители. Хотелось провести больше времени в Бари и Болонье.

Риорита О.

Впечатления хорошие. Продуман маршрут и условия для проживания.

Турист

Очень понравилась поездка. Увидели много нового, необычного: трули, собор св.Николая, прогулка в 3 км по пещере. Проживание в кемпинге тоже понравилось.

Замечание нет. Под рассказы гида в автобусе НЕ засыпали, очень интересно. Водители коммуникабельные и вежливые.

Гурель Г.

Восхитительная поездка, организация на высшем уровне. Всем понравилась профессиональная работа гида Оли, водителей. Ставлю высший балл.

Турист

Мои впечатления: замечательно, познавательно, красиво. Все продумано.

Гедиминас М.

Благодарен организаторам поездки этого тура, молодцы! Впечатления супер! Гид и водители замечательные, удачи вам в дальнейших поездках. Все было прекрасно. Спасибо!

Лариса К.

Спасибо за потрясающие впечатления. Программа очень разнообразная. Отмечаю квалификацию гидов. Благодарю Петра за предупредительность и внимание. Поездка незабываемая. Благодарим Олечку за заботу и ее знания. Хотелось бы иметь паузы в маленьких городках, где можно было бы посидеть за чашкой кофе, например, в Остуни. Хочу сказать теплые слова за содержательность программы, за туристический дух. Желаю всем здоровья, новых замечательных маршрутов, любознательных туристов и удачи!

Валерий В.

Впечатления отличные!

Римма Г.

Все превосходно! Замечаниий нет.

Наталия З.

Круто! Спасибо за поездку!

                                                                                                                                                              01-12.09. 2016

 

Тамара

Замечательный маршрут. Очень понравились все города. Толковые гиды - масса впечатлений. Спасибо за такой насыщенный впечатлениями тур.

Ольга

Очень увлекательная поездка, обалденный зоосафари. Интересно было посетить города с такой древней историей. Море действительно было в 1 минуте от кемпинга.

Светлана К.

Впечатление очень хорошее. Все красиво, необычно. Все понравилось, все дружно.

Семья Г.

Поездка понравилась. Уникальный тур.

Турист

Хорошая поездка. Транзитные отели замечательные. Самые лучшие экскурсии в Бари и Болонье. Кемпинг высокого уровня.

Туристы

Поездка смелая и нам понравилась. Все было хорошо.

Станислав К.

Впечатление в основном положительное. Восторг - Матера и Альбарабелло, Болонья. Водители — класс. Больше времени хотелось провести в Остуни.

Ильяс М.

В общем все понравилось. Особенно Альбарабелло, Полиньяно де Маре, Болонья. Хотелось больше свободного времени в городах.

Турист

Поездка понравилась. Гиды удачные, особенно в Болонье, Лечче, Равенне. Надеюсь и в дальнейшем будут еще более интересные и удачные поездки. С водителями нам тоже повезло, удачи им. Очень понравился пикник. Кемпинг лучше, чем представлялось.

Турист

Я первый раз в таком путешествии. Мне понравилось все и очень хотелось бы побывать здесь еще раз.

Турист

Больше всего мне понравились экскурсии в Бари, Матере, трулли и итальянская кухня. Прекрасно вписались в тур зоосафари, Равенна и Болонья. О поездке не жалею.

Елена и Сергей

Нам понравилась поездка: интересные места, экскурсии, кемпинг хороший и море близко. Экскурсия в Болонье очень запомнилась и еще шикарный итальянский обед в первый день. Водители супер! И гид! Еще бы добавить денек отдыха у моря. В общем впечатления хорошие!

Турист

Поездка понравилась. Хотелось бы Увеличить время пребывания в Болонье и Альберабелло. Гиды понравились все.

Ехали специально попробовать на вкус Апулию и Базиликату по книге « Еда - Итальянское счастье» и все успели! Изучали форматы пасты.

Турист

Впечатления о поездке очень хорошие. Интересные экскурсии, много увидели, каждый город неповторим. Спасибо огромное за тур! Суперводителям благодарность.

Турист

Впечатления хорошие, увидели много красивых мест.

Турист

Интересно, разнообразно, необычно и неповторимо. Каждый город — изюминка плюс история. Хороший кемпинг и близость моря!

Екатерина П.

Экскурсии были хорошие, и гиды хорошие. Болонью смотреть только вечером! Кемпинг был отличный.

Турист

Тур очень интересный, очень колоритные города... Понравилась экскурсия с наушниками в Болонье.

Семья Харламовых

Очень понравилась Апулия, немного подкачала погода (были и дожди). Болонья великолепна!!! Водителям отдельная благодарность. Группа подобралась комфортная.

Турист

Поездка очень понравилась. Большое количество городов просмотренных на протяжении всего тура. В каждом городе что-то свое, интересное. Кемпинг хороший, до моря очень близко. Единственное, что хотелось на пляже больше времени провести. Спасибо турфирме за интересные туры.

Галина С.

Поездка — супер!!!

Астрида Б.

Поездка для особо устойчивых и заядлых туристов. Переезд дальний, но увиденное того стоит! Много информации, сафари потрясающее. Так продолжать!

Benita S.

Labs maršruts, patika.

Foto galerijas
EE Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas