Sicīlija II: Tirēnu jūra. Aviotūre. 8 dienas. 3* viesnīca 1. līnijā pie jūras. Brokastis, vakariņas. 04.05, 18.05, 01.06, 29.06, 07.09

Periods:
04.05.2024 - 14.09.2024
€ 730.00 € 830.00 Pasūtīt

Līdz pludmalei - 10 metri

Ekskursijas cena:

04.05 - 11.05 (730,00 EUR)

18.05 - 25.05 (730,00 EUR

01.06 - 08.06 (730,00 EUR)

29.06 - 06.07 (770,00 EUR)

07.09 - 14.09 (770,00 EUR)

Papildu maksas:

- par 1-vietīgu dzīvošanu atsevišķā istabā: 

- 04.05, 18.05, 01.06 - 80,00 EUR

- 29.06, 07.09 - 110,00 EUR

- transfērs Lidosta – viesnīca - Lidosta: 100,00 EUR vai

- ekskursijas un transporta pakete (iekļauta visi transfēri un ekskursijas) - 250,00 EUR,

- tūristu nodoklis viesnīcās (no 15 gadiem) – 10,50 EUR,

Cenā ietilpst:

- lidojums Rīga - Katānija - Rīga,

- nododamā bagāža līdz 23 kg (ne vairāk kā 100 x 50 x 80 cm), rokas bagāža (55 x 40 x 23 cm) + viena personīgo mantu soma. Rokas bagāžas un personīgo priekšmetu kopējais svars nedrīkst pārsniegt 8 kg,

- 7 naktis komfortablā viesnīcā Il Gabbiano Beach (DBL, TWIN) pie jūras. 

- 7 brokastis, 7 vakariņas

 

 


 

Rīga - Lido Marchesana (7 naktis komfortablā viesnīcā 1. līnijā pie jūras) - Palermo - Monreāle - Kakamo pils - Čefalu - Milaco* - Eolu salas* - Katānija - Rīga

2 dienas. Ekskursija uz Palermo un Monreāle.

3 dienas. Ekskursija uz Kakomo pili un Čefalu .

4. diena. Atpūtas diena.

5 dienas. Brauciens ar kuģīti uz Eolu (Eolu) salām ar Lipari vai Vulcano salu apmeklējumu. Biļetes un transfēru no viesnīcas uz Milaco var iegādāties neatkarīgi vai kā daļu no grupas.

6 dienas. Atpūtas diena.

7 dienas. Atpūtas diena.

8 dienas. Transfērs (transfērs) uz Katānijas lidostu.

Izlidošana uz Rīgas airBaltic plkst.17.55. Ierašanās Rīgā plkst.22.15.

Ekskursiju paketes cena (2 dienu ekskursijas) - 180,00 EUR, bērniem līdz 17 gadu vecumam ~ 120,00 EUR. Tostarp:

- transfērs lidosta - viesnīca - lidosta,

- ekskursija uz Palermo un Monreāle,

- Ekskursija uz Kakamo pili un Čefalu,

- transfērs no viesnīcas uz lidostu,

Vai rezervēt ekskursijas atsevišķi:

- Ekskursija uz Palermo un Monreāle - 65,00 eiro,

- Ekskursija uz Kakamo pili un Čefalu - 65,00 eiro,

P.S. Ģimenēs ar 2 un vairāk bērniem par ekskursijām maksā tikai vecāki un 1 bērns.

Izbraukumi tiek garantēti ar minimālo tūristu skaitu 20 cilvēki.

Palermo ir pilsēta Itālijas dienvidos un Sicīlijas salas galvaspilsēta. Šī ir vieta, kas piesātināta ar senu vēsturi un jūras smaržām, kultūras tradīcijām un izcilu gastronomiju. Palermo apvieno skaistu arhitektūru ar elpu aizraujošiem skatiem uz jūru, tā ir slavena ar saviem burvīgajiem laukumiem un atmosfēras ielām, iespaidīgajām baznīcām un greznām pilīm, jaukiem ielu tirgiem un mājīgiem restorāniem. Palermo tiek saukta par "visvairāk iekaroto pilsētu pasaulē". Vairākus tūkstošus gadu tas piederēja feniķiešiem, grieķiem, romiešiem, arābiem, normāņiem un spāņiem. Katra no šīm tautām uzskatīja Palermo par savu un atstāja kaut kādas pēdas tās ielās, pārvēršot pilsētu par dažādu kultūru, tradīciju un reliģiju kausēšanas katlu.

Monreales pilsēta, kas atrodas Caputo kalna nogāzēs, ir Palermo dienvidu priekšpilsēta. No Palermo līdz Monreālai ir aptuveni 5 km, attālums no Palermo katedrāles līdz Monreālas katedrālei ir aptuveni 8 km. Pilsētas galvenā atrakcija ir pasaulslavenā Jaunavas Marijas katedrāle, kas atrodas Vittorio Emanuele laukumā.

Vissvētākās Jaunavas Marijas Piedzimšanas katedrāle jeb “Duomo di Monreale jeb Santa Maria Nuova” ir galvenā Monreālas pilsētas katedrāles baznīca, kuru 1174. gadā dibināja karalis Viljams Otrais Labais.

Tempļa galvenā apdare ir bizantiešu stilā veidotas mozaīkas. Laika posmā no 1183. līdz 1189. gadam visas tempļa iekšējās sienas tika pārklātas ar lieliskām mozaīkām, no kurām ir simts trīsdesmit, un to kopējā platība ir gandrīz desmit tūkstoši kvadrātmetru. Mozaīkas veidojuši gan vietējie meistari, gan arābu, bizantiešu un normāņu meistari. Šis ir viens no pasaulē lielākajiem mozaīku cikliem, kas veltīts Vecās un Jaunās Derības tēmām.

Viena no slavenākajām Monreālas katedrāles mozaīkām ir Kristus Pantokrāta attēls, kas atrodas galvenajā apsīdā. Attēla augstums sasniedz 7 metrus un platums ir vairāk nekā 13 metri. Kristus rokas ir izstieptas: vienā viņš tur Evaņģēliju ar uzrakstu grieķu un latīņu valodā, bet otrā viņš svētī.

Caccamo pils ir viena no lielākajām un vislabāk saglabātajām viduslaiku pilīm visā Itālijā un Eiropā. Skats no pils stiepjas daudzu kilometru garumā. No šejienes jūs varat apbrīnot Tirēnu jūru, San Leonardo upes ieleju, Rosmarino ezeru, Capo Zafferana, Monte Cane un Rocca di Vicari...

Balas pils tika uzcelta 1094. gadā normāņu laikmetā, lai pieminētu arābu varas beigas. Pēc tam tā piederēja Sicīlijas bagātākajām ģimenēm, kuras katra pabeidza celtniecību un mainīja pils izskatu, pamatojoties uz savām vajadzībām un "kaprīzēm". Tieši šīm bagātajām ģimenēm pils ir parādā savu greznību un rotājumu. 1963. gadā De Spuches ģimene pili pārdeva Sicīlijas reģionam, kur tā pieder līdz mūsdienām.

Un vēl šodien var apskatīt ar ieročiem rotātas zāles, ēdamzāles, guļamistabas, torni, kapliču, atrast ģerboņus un valdošo ģimeņu portretus, pazemes cietumus ar ieslodzīto apgleznotām sienām, kā arī milzīgu terasi ar satriecošiem skatiem. .

Čefalu ir pilsēta Itālijas dienvidos, kas atrodas Sicīlijas ziemeļu krastā pie Tirēnu jūras. Šis ir viens no burvīgākajiem Itālijas piejūras kūrortiem ar interesantu relaksējošas pludmales atmosfēras un senās vēstures sajaukumu. Čefalu ir jauka vecpilsēta ar pārsteidzošu viduslaiku katedrāli, šaurām senatnīgām ieliņām un zvejas laivām nelielā ostā, satriecošiem saulrietiem un garām smilšu pludmalēm. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka pilsēta tiek uzskatīta par vienu no populārākajām un skaistākajām vietām Sicīlijā.

Eolu (Eolu) salas ir salu grupa Tirēnu jūrā uz ziemeļiem no Sicīlijas. Visas salas ir vulkāniskas izcelsmes. Stromboli salā līdz pat šai dienai pastāvīgi darbojas vulkāns, kas izvirda 4 reizes stundā. Lipari un Vulcano salās ir fumaroles - plaisas un caurumi, kas atrodas krāteros, vulkānu nogāzēs un pakājē un kalpo kā karstu gāzu avoti. Vulkānā ir karstie avoti un karsts dūņu ezers.

Katānija ir sena ostas pilsēta Sicīlijas salas austrumu krastā. Tas atrodas aktīvā Etnas vulkāna pakājē, kura virsotnē var nokļūt pa līkumotām takām. Centrālajā Katedrāles laukumā atrodas neparasta strūklaka melna ziloņa formā un katedrāle ar izsmalcinātu apdari. Laukuma dienvidrietumos atrodas zivju tirgus, ko ieskauj jūras velšu restorāni.

 

 

WhatsApp
whatsapp
Telegram
telegram
Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas