Unikālā Ungārija. Relaksējoša ekskursija uz skaistākajām pirtīm un pilsētām. 7 dienas. 30.04, 24.09.

Periods:
30.04.2023 - 02.12.2023
€ 390.00 € 450.00 Pasūtīt

Ekskursijas datumi un cena:

30.04 - 06.05 (Stop Sale

24.09 - 30.09 (390.00 EUR

Ungārijā ir tāds joks: ja jūs iebāzīsiet nūju zemē jebkurā valsts vietā, tad no turienes noteikti aizsērēs ārstnieciskā ūdens avots. Līdz šim Ungārijā ir 1152 termālie un minerālie avoti, no kuriem 106 ir ārstnieciskas īpašības. Mūsu jaunajā tūrē vēlamies jūs iepazīstināt ar skaistākajiem termālajiem avotiem Ungārijā, kuru ūdeņos var rast prieku ne tikai miesai, bet arī dvēselei.

Ekskursijas laikā apceļosim Ungāriju gar robežām ar Rumāniju, Serbiju, Horvātiju, pastaigāsimies pa seno pierobežas pilsētu Szeged un Pec sarežģītām ieliņām, kas skaistumā neatpaliek no galvaspilsētas, peldēsimies Dimjenas alu vannā. , iegremdēsimies aristokrātiskajos Anna pirts termālajos baseinos Segedā, tajā pašā pilsētā, ieniksimies termālā akvaparka Aquapolis blīvajos tumšajos ūdeņos, peldēsimies pasaulslavenajā sērainajā Harkānijas termālajā pirtī, izpeldīsimies tvaika pirtī pilij līdzīgās Széchenyi termās Budapeštā, fotografējieties uz slavenā Egeršalok termālā spa sāls terašu fona, dodieties promenādē cauri daudziem vīna pagrabiem Skaistuma ielejas...

Piemaksa VIENVIENAM (1 personas izmitināšana numurā) - 80 EUR

Papildu vieta autobusā - 100 EUR


 

Rīga - Polija (nakts viesnīcā) - Saliris Resort termālā pirts Egeršalokā - Skaistuma ielejas vīna pagrabi - Seget (nakšņošana viesnīcā) - Annas termālā pirts - Pécs (nakts viesnīcā) - Harkany termālais spa - Budapešta ( 2 naktis viesnīcā) - Széchenyi pirts - Muzikāla ballīte ar vīnu, vakariņām un folkloras programmu charde restorānā - Damien Cave Bath - Polija (nakšņošana viesnīcā) - Rīga

TŪRISMA PROGRAMMA:

1 diena.

Izbraukšana no Rīgas plkst.6.00. Pārvietošanās caur Poliju. Apstāties pusdienās. Nakts viesnīcā.

2. diena

Pārcelšanās uz Ungāriju. Termālās pirts Saliris Resort Egerszalok apmeklējums Egeršalokā. Pārcelšanās uz Skaistumu ieleju. Pusdienas ar vīna degustāciju.

Pārcelšanās uz Szegedu. Nakts viesnīcā.

3. diena

Szeged. Ekskursija pa pilsētu. Annas termālās pirts apmeklējums.

Pārcelšanās uz Peču. Nakts viesnīcā.

4. diena

No rīta - autobusa un pastaigu ekskursija uz Peču. Pēcpusdienā - Harkānas termālo piršu apmeklējums.

Pārcelšanās uz Budapeštu. Nakts viesnīcā.

5. diena

No rīta - Széchenyi termālo piršu apmeklējums. Pēcpusdienā – autobusa un pastaigu ekskursija Budapeštā.

Vakarā - muzikāla ballīte ar vīnu, vakariņām un folkloras programmu mangoldu restorānā.

Nakts viesnīcā.

6. diena

Pārcelšanās uz Egeru. Damien Cave Bath apmeklējums. Pārcelšanās uz Skaistumu ieleju. Brīvais laiks pusdienām.

Pārcelšanās uz Poliju. Nakts viesnīcā.

7. diena

Pārvietošanās caur Poliju. Apstāties pusdienās. Ierašanās Rīgā ~ plkst.23.00-24.00

SĪKĀKĀ INFORMĀCIJA PAR TURĒJUMU:

- Unikālās ainavas dēļ Egeršalokas kūrorts tiek saukts par Ungārijas Pamukali. Termiskais ūdens, kaskādes lejā no kalna, šeit veidoja dīvainas kaļķainas nogulsnes, pārklājot nogāzi ar blīvām bruņām. Sāls terases ir neparasti gleznainas, taču īpaši iespaidīgi tās izskatās, ja tās ir izgaismotas vakarā. Avoti, kas radīja šo sniegbalto brīnumu, trāpīja no 400 metru dziļuma, un to temperatūra ir +65 ... +68 ° С. To ūdens pieder pie hidrokarbonāta-sulfāta-magnija grupas un satur ievērojamu daudzumu nātrija un metasilicīnskābi.

Kūrorts specializējas muskuļu un skeleta sistēmas ārstēšanā un skaistumkopšanas industrijā. Viņa spa procedūru sarakstā ir dažāda veida masāžas, pirts ar medu, alu un jūras sāli, dūņu un šokolādes aplikācijas, vannas ar jūraszālēm un Egeras sarkanvīnu...

- Szeged – sens Ungārijas termālais spa, kas atrodas Tiszas upes krastā. Pat 19. gadsimta beigās. šeit tika atvērta tvaika pirts, un 1927. gadā tai līdzās termālā ūdens avotam tika izurbta aka. Mūsdienās kūrortā ir divas akas: "Anna" un "Dora", no kurām joda ūdens palīdz pret nervu un ādas slimībām, kā arī pret hronisku nogurumu.

Papildus termālajiem avotiem Segeda ir ievērojama ar saviem senajiem vēstures pieminekļiem, kā arī ir pazīstama arī kā salami dzimtene: gandrīz uz katra stūra atrodas veikals ar izcilām ungāru desām.

- Ārstnieciskās termālās vannas "Anna" sārmainais joda ūdens ieteicams pret nervu galu sāpēm, nervu iekaisīgām slimībām, hronisku nogurumu, locītavu un mugurkaula slimībām, astmu un kuņģa čūlu. Šeit izvietotajā labsajūtas pirtī ir aromātiskās un tvaika pirtis, somu, infra- un biosaunas, solārijs, “efektu” baseins, “pērļu vanna” un džakuzi.

- Pēča ir viena no lielākajām un vecākajām pilsētām Ungārijā, kuru pirms aptuveni 2000 gadiem dibināja romieši. Pazīstama ar savu agrīno kristiešu nekropoli, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma vietu sarakstā. Peča ir sena pilsēta ar bagātīgu daudznacionālu mantojumu un unikālu vēsturi.Pēča, kas ieņem piekto lielāko Ungārijā, ir valsts kultūras centrs.

- Viens no nozīmīgākajiem Ungārijas kūrortiem, termālais kūrorts Harkany atrodas valsts dienvidos, 25 kilometrus no Pečas pilsētas, Tenkes kalna pakājē. Slavu kūrortam ir ienesuši sērūdeņi, kas tiek uzskatīti par unikāliem, jo ​​pasaulē līdzīgs ūdens pēc sastāva un ārstnieciskās iedarbības vēl nav atrasts.

Pirmā pirts Harkānijā tika uzcelta 1925. gadā. Modernā ārstnieciskā pirts, kas atjaunota 2003. gada rudenī, atrodas birzī 13,5 hektāru platībā. Teritorijā darbojas āra un iekštelpu baseini, baseini ar efektiem, pērļu vannas, saunas, tvaika pirtis, kā arī dabas medicīnas centrs.

Harkany ārstnieciskie ūdeņi vannu un vannu veidā ieteicami padagras, muskuļu atrofijas, osteoporozes, Behtereva slimības, psoriāzes, ginekoloģisku slimību, locītavu un muskuļu un skeleta sistēmas slimību, starpskriemeļu pārvietošanās izraisītu nervu iekaisumu ārstēšanai. diski, pēcoperācijas rehabilitācija uz muskuļu un skeleta sistēmas orgāniem ...

Termālais ūdens Harkānijā paceļas no 70 metru dziļuma, un tā temperatūra virspusē ir +62°C. Sastāvā tas ir sārmains-hidrokarbonāts, hlorīds-sērūdens ar augstu minerālvielu saturu.

- Tūristu vidū slavenākās Szechenyi pirtis Budapeštas pilsētas parkā "Varoshliget" - lielākais termālais komplekss Eiropā, kas ārēji atgādina pili. Patiesībā šī ir vesela ūdens prieku pilsēta.

WhatsApp
whatsapp
Telegram
telegram
EE Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas