Ziemas pasaka Slovākijā. 6 dienas. Viesnīca 3*. Labākie slēpošanas un termiskie kūrorti. Brokastis + vakariņas + termālais baseins. 24.02.

Periods:
24.02.2024 - 14.03.2024
€ 480.00 € 550.00 Pasūtīt

Komforttūre!

24.02. - 29.02. – 480,00 EUR,

Ceļojums 6 dienas, tajā skaitā 3 naktis 4* viesnīcā slovāku termālajā kūrortā Vyšne Ružbachi,

3* viesnīcā Travertin ar brokastīm, vakariņām, bezmaksas termālo baseinu un saunas apmeklējumiem, deju vakariem ar dzīvo mūziku. 

Šajā ekskursijā iepazīsimies ar Augstajiem un Zemajiem Tatriem, apmeklēsim 3 slēpošanas kūrortus, 3 slavenākos un populārākos termālo ūdens parkus Slovākijā, kuru baseinos varēs peldēties brīvā dabā...
Šajā ekskursijā vienlīdz ērti jutīsies tūristi, slēpotāji un vecāki ar maziem bērniem. Tūristi varēs apbrīnot skaisto Slovākijas dabu, nogaršot brīnišķīgu slovāku virtuvi, mirkt karstajos termālajos baseinos, pastaigāties pa krāšņo sniegoto mežu – bijušā grāfa muižas plašo teritoriju... Savukārt slēpotāji un snovbordisti , būs lieliska iespēja braukt pa slavenākajiem Slovākijas slēpošanas kūrortiem, no kuriem viens ir Jasna – ne ar ko neatpaliek no vadošajiem Itālijas un Austrijas kūrortiem.

Netālu no viesnīcas, priežu mežā, atrodas “Mīlestības” un “Aizmirstības” avoti ar minerālūdeni, kurus būs interesanti apmeklēt. Un 2 kilometrus no viesnīcas atrodas diezgan liels slēpošanas kūrorts “Vyšné Ružbachy” ar virvju taukiem, kur var slēpot un braukt ar ragaviņām, kuras šeit var iznomāt...

 


 

Rīga - Polija (nakšņošana viesnīcā) - Termālais parks Vrbov - Termālais kūrorts Vysne Ruzbachy (3 naktis 3* viesnīcā. Brokastis + vakariņas + termālais baseins + sauna) - Zemie Tatri: Jasna - Termālais akvaparks Tatralandia - Termālais parks Gino Paradīze Beseņevā - Liptovski Mikulas - Augstie Tatri: Tatranska Lomnica - Poprada - Termālais akvaparks AquaCity - Krakova* - Polija (nakšņošana viesnīcā) - Rīga

1.diena

Izbraukšana no Rīgas 6.00. Pārbrauciens cauri Polijai. Pusdienu pauze. Nakts viesnīca.

2.diena

Pārcelšanās uz Slovākiju. Mūsu pirmā pietura būs Vrbova termālajā parkā brīvdabā, termālo ūdens baseinu kompleksā, kas bagāts ar ārstnieciskiem minerāliem un savienojumiem. Ūdens temperatūra tajos svārstās no 26 līdz 38 grādiem. Vietējais termālais ūdens labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu un sirds un asinsvadu sistēmu un palīdz tikt galā ar elpceļu slimībām.

Mums pietiek ar 2,5 stundu atpūtu termālajā ūdenī - dodamies uz viesnīcu. Pa ceļam apmeklēsim lielveikalu, kā arī Nestville Park veikalu, vienīgo spirta rūpnīcu Austrumeiropā, kur varēsim iegādāties ne tikai izcilas kvalitātes alkoholiskos dzērienus (viskiju, balzāmus), bet arī slovāku saldumus (oriģinālus). ). šokolāde) un suvenīri par zemām cenām.

Ierašanās senajā termālajā kūrortā Vishne Ruzbatsi, kas pazīstams kopš 1549. gada. Kūrorts darbojas visu gadu un ir guvis atzinību, pateicoties saviem unikālajiem dabas dziednieciskajiem faktoriem un labvēlīgajiem klimatiskajiem apstākļiem.

Netālu no viesnīcas atrodas travertīna ezers Krāteris ar patīkami siltu ūdeni. Arī ziemā ūdens temperatūra nav zemāka par +20 – +23 grādiem. Ir arī termālie baseini ar pirti, kurus varam apmeklēt katru vakaru pirms vakariņām.

2 km attālumā no kūrorta atrodas 7 dažādas grūtības pakāpes slēpošanas trases. Slēpot var arī pēc tumsas iestāšanās.

3.diena

Šodien mēs iepazīsimies ar Zemajiem Tatriem mēs piedāvajam izbraukumu uz lielāko Slovākijas slēpošanas kūrortu Jasnu. Kūrorts izvietojies Hopoka kalna ziemeļu nogāžu pakājē, Nacionāla parka teritorijā. Jasnas trases ir piemērotas jebkurai kalnu slēpotāju kategorijai. Jasna tiek pieskaitīta pie pirmās klases tūrisma centriem. Katru gadu šeit notiek nacionālās un starptautiskās sacensības kalnu slēpošanā, kuras ir iekļautas Eiropas Kausa kalendāra.

Daļa tūristu varēs palikt kalnu slēpošanas kūrortā, bet pārējiem piedāvājam apmeklēt interesantu pilsētiņu Liptovski Mikulāšu. Netālu no tās atrodas Eiropā lielākais termālais akvaparks “Tatralandia”.Tā īpatnība ir tā, ka minerālais ūdens baseinos nonāk no 2500m dziļuma.

4.diena

Šodien piedāvājam braucienu uz Augstajiem Tatriem un augstkalnu kūrorta Tatranska Lomnica apmeklējumu, kur varam uzkāpt Lomnicky Shchit kalna virsotnē 2634 m augstumā vai slēpošanas centrā Skalnate pleso, kas ir atrodas 1751 m augstumā virs jūras līmeņa.

Daži tūristi var palikt slēpot (mēs tos paņemsim noteiktā laikā), bet pārējie tiek aicināti apmeklēt AquaCity termālo parku, kas atrodas 16 km attālumā no Tatranska Lomnica. Izklaides komplekss AquaCity sastāv no 10 iekštelpu un āra peldbaseiniem. Ūdens temperatūra tajos svārstās no 26 līdz 28 grādiem. Vietējie termālie ūdeņi labvēlīgi ietekmē cilvēka nervu sistēmu, sirds un asinsvadu sistēmu un palīdz cīnīties ar elpceļu slimībām. Pēc baseinu apmeklējuma varat doties uz solāriju vai džakuzi. Kompleksā ir pārtikas veikali, bufete un uzkodu bāri.

Atgriežamies viesnīcā.

5.diena

Mēs atstājam Vysne Ruzbachy un dodamies atpakaļ uz Zemajiem Tatriem uz Jasnas slēpošanas kūrortu. Tiem tūristiem, kuri neslēpo, ir iespēja apmeklēt populāro termālo akvaparku “Gino Paradise” Besenjovā, kas atrodas netālu no termālā parka “Tatralandia”, kurā jau esam bijuši.

Termālā parka ūdens, uzkarsēts līdz 60°C, paceļas no 1987 metru dziļuma, tā minerālais sastāvs ir labvēlīgs muskuļu un skeleta sistēmai. Tagad parkā ir 8 termālie baseini, ūdens temperatūra tajos ir no 26 līdz 38°C. Visi ir brīvā dabā, divi no tiem peld, 5 ir relaksācijas un viens ar 3 slidkalniņiem un ūdens atrakcijām.

Pārcelšanās uz Poliju. Izmitināšana viesnīcā. Vakarā jūs varat apmeklēt Krakovas vēsturisko centru, kas atrodas netālu.

6.diena

Brauciens cauri Polijai. Ierasanās Rīgā orientējoši - 24.00.

P.S. Iespējamas nelielas maršruta izmaiņas. Ekskursiju grafiks var tikt mainīts.

Cenā iekļauts: brauciens pa maršrutu ar grupas vadītāju, 2 naktis viesnīcā ar brokastīm, 3 naktis 3* viesnīcā ar bufetes tipa brokastīm un vakariņām, katru dienu divu stundu termālā baseina apmeklējums, ūdens temperatūra 30° - 32° grādi, un pirtis..

Papildus izdevumi (nav obligāti):

Transporta izmaksas ~ 25 eiro. Tostarp:

- brauciens uz Tantranska Lomnici un termālo parku  “AguaCity “ – 5 eiro;
- brauciens uz Jasnu un termālo akvaparku “Tatralandia” ~ 10 eiro,
- brauciens uz Jasnu un termālo ūdens parku  “Gino Paradise” Besenjovā ~ 10 eiro,

Papildus maksā: biļetes (pass) kalnu pacēlājiem, ieejas maksas termālajos baseinos un ūdens parkos.

Aptuvenās cenas ieejas biļetēm akvaparkos:

Termālais ūdens parks "Aqua City":

- Pieaugušajiem (3 stundas) - 24-27 eiro, bērniem - 20-23 eiro.

Termālais parks "Vrbv":

- Pieaugušajiem (2,5 stundas) - 9,50 eiro, bērniem līdz 15 gadu vecumam, pensionāriem - 7,00 eiro.

Termālais ūdens parks "Tatralandia":

- Pieaugušajiem (3 stundas) - 27-29 eiro, bērniem - 21-23 eiro,

Termālais ūdens parks "Gino Paradise":

- Pieaugušajiem (3 stundas) - 27-29 eiro, bērniem - 21-23 eiro,

WhatsApp
whatsapp
Telegram
telegram
Pāriet uz latviešu valodu Перейти на русский
Kategorijas